GSC Portal Galatasaray, Ozan Tufan'ın PeşindeGalatasaray yönetimi, Fatih Terim’in direktifi doğrultusunda Ozan Tufan için harekete geçmeye hazırlanıyor. Cim Bom, Sarı-Lacivertlilere 2 milyon euro bonservis bedeli önerecek. Ozan konusunda son kararı yeni teknik direktör Cocu verecek.

KALİTELİ BİR İSİM

GALATASARAY’DAN yılın bombası… Fenerbahçe’de geçtiğimiz sezon kötü bir performans sergileyen ve zaman zaman kadro dışı bırakılan Ozan Tufan için Galatasaray harekete geçti. Teknik direktör Fatih Terim’in geçtiğimiz günlerde Başkan Mustafa Cengiz ve 2.Başkan Abdurrahim Albayrak’la yaptığı görüşmede 23 yaşındaki oyuncunun ismini verdiği ve ‘Ozan kaliteli bir isim, alabiliyorsak alalım’ dediği öğrenildi.

OTURUR KONUŞURUZ


SARI-KIRMIZILI yönetim, bu görüşmenin ardından Fenerbahçe’yle irtibata geçerek Ozan hakkında bilgi aldı. Bir Sarı-Lacivertli yöneticinin G.Saray’a, “Şu anda satmak gibi bir düşüncemiz yok. Ancak yeni hocamız ne karar verir bilemeyiz. Olumsuz rapor verirse oturur konuşuruz” dediği ileri sürüldü. Galatasaray transfer komitesi şimdi Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Phillip Cocu’nun vereceği kararı beklemeye başladı.

FİYAT 2 MİLYON EURO

F.BAHÇE’DEN olumlu bir dönüş gelirse pazarlıklar başlayacak. G.Saray’ın Ozan Tufan için ayırdığı bütçe ise 2 milyon euro… Fenerbahçe’yle 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan 23 yaşındaki oyuncu, 2015 yaz transfer döneminde Bursaspor’dan Sarı-Lacivertliler’e 7 milyon euroya gelmişti. F.Bahçe yönetimi Galatasaray’ın bu teklifini kabul ederse uzun bir aradan sonra iki takım arasında transfer gerçekleşecek.

(Gunes)
 
Dalga gececeksiniz ama ben cok ciddi istiyorum bu ismi

@Kubilay Dincel ex-moddasim sen de hala istiyor musun bu box-to-box canavari

Babasi gordugu Imparatorla ligin en iyi orta sahalarindan biri olur diye dusunuyorum
 
Dalga gececeksiniz ama ben cok ciddi istiyorum bu ismi

@Kubilay Dincel ex-moddasim sen de hala istiyor musun bu box-to-box canavari

Babasi gordugu Imparatorla ligin en iyi orta sahalarindan biri olur diye dusunuyorum
Bende çok istiyorum.
Bana göre yetenekli bir oyuncu.
Fatih Hoca ile kendini bulacaktır.
Aynı zamanda çok yönlü bir oyuncu.
Farklı kanatlarda oynayabiliyor.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Ozan Bursa dönemlerinde potansiyeli olan 1 elemandı. Şenol ile birlikte parlamaya başladı. Yaptığı en büyük hata potansiyel öldürücü 1 kulübe gitmek oldu.

Bursa zamanlarına geri dönecekse isterim reyz. Yerli box adam yok gibi piyasada Ozandan başka.
yazdığımın bir anlamı var gerçektende alay etme amaçlı atılmış bir post değildi.Ben ozanı fenerdeyken de milli takımdayken de izledim çocuk sahada elinden geleni yapmaya çalışan yeteneği belli bir çocuk asla kötü futbolcu diyemem ona gelinceye kadar neler var ancak iş büyük takımlara gelince özellikle avrupada oynayacaksa orada bize fayda sağlayacak yetenekte bir oyuncuda değil rotasyon için olabilir ancak maddi olarak bizi sıkıntıya sokmayacak bir ekonomiklikte olmalı.
 
Üst Alt