Galatasaray Para Basıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Para Basıyor!

Borcu cok ama bu sene nasil her gelirin artmasi bizim icin lehte bir kaldirac olduysa , CL gelirleri de kurla da beraber ciddi bir gelir . O yuzden bjk yorulsun devam etsin deniyor ya , asla katilmiyorum , tamam elbet sampiyon olmasin ama CL de de ilerlemesin

bu katilim payi ,reklam payi , puan gelirleri derken , ki gruptan cikma geliri de gelecek gibi .. kotu yani .. hakkaten ciddi bir getirileri var, acilen basarilari artik son bulmali , 3 uncu sene bu ust uste
Peki sana bir soru, bu gelirleri sence bu sene yaptiklari masrafli transferleri finanse etmeye yeter mi?

Şenol'un gitmesine bağlı o en başta, ikinci sırada da takımın yaşlanmasına bu takımla maks 1 sene daha oynayabilirler, gençleştirmeleri lazım.

Şenol gider de saçma sapan bir hoca getirirlerse haklısın,ama devam ettiği sürece şampiyon olamasalar bile her zaman tehdit unsuru olacakları gerçek.Fikret Orman da biliyor bunu daha kötüsü bu.Aysal'ın düştüğü hataya düşmesini en azından bu sene bekledim ama düşmedi.

Atiba ve q7 den olagan ustu katki aldilar 2 senedir
Bitti bitecek ikiside 35 ve 34 oldular yanlis hatirlamiyorsam
GG de 34 olacak simdiden sakatlanmaya basladi.
Sezon sonu ellerinde tutamayacaklari 2 futbolculari var talisca ve cenk
Kadroda revizyona gitmeliler.

Cenk'in durumu belli olmaz, kalabilir de ben hala Oğuzhan'ın gideceğini düşünüyorum, kariyer fırsatı eline gelecek bu uygun yaşında.

Şenol gider de saçma sapan bir hoca getirirlerse haklısın,ama devam ettiği sürece şampiyon olamasalar bile her zaman tehdit unsuru olacakları gerçek.Fikret Orman da biliyor bunu daha kötüsü bu.Aysal'ın düştüğü hataya düşmesini en azından bu sene bekledim ama düşmedi.

Katılmıyorum buna şu anki kadroları isim bazında iyi olsa da aksayan oyunculardan kurulu ve çoğu maçta şanslılar ki geçen yıl da bu defo ortaya çıkmıştı adamlar saçma sapan gollerle kaç maçı aldılar, bu artık şans mıdır yoksa takımla mı alakalıdır bilemem ama hoca değişikliği sistem değişikliği getirir bu da oyuncuları bocalatır.

Mancini döneminde o kadroyla şampiyon olamamamızın başlıca sebebi sistemsel oynamalardı, Terim kalsa o sene de şampiyon olurduk mesela ki bir sonraki sezonda daha vasat bir kadroyla şampiyon olduk oyuncuların başarılı olduğu yapıyı biraz devam ettirince.

Cenk'in durumu belli olmaz, kalabilir de ben hala Oğuzhan'ın gideceğini düşünüyorum, kariyer fırsatı eline gelecek bu uygun yaşında.

Katılmıyorum buna şu anki kadroları isim bazında iyi olsa da aksayan oyunculardan kurulu ve çoğu maçta şanslılar ki geçen yıl da bu defo ortaya çıkmıştı adamlar saçma sapan gollerle kaç maçı aldılar, bu artık şans mıdır yoksa takımla mı alakalıdır bilemem ama hoca değişikliği sistem değişikliği getirir bu da oyuncuları bocalatır.

Mancini döneminde o kadroyla şampiyon olamamamızın başlıca sebebi sistemsel oynamalardı, Terim kalsa o sene de şampiyon olurduk mesela ki bir sonraki sezonda daha vasat bir kadroyla şampiyon olduk oyuncuların başarılı olduğu yapıyı biraz devam ettirince.

İlerdeki dörtlünün bu performansı normal değil hele Cenk'in Babel'in falan,bu çok büyük ölçüde hoca etkisi.Alabileceğinin maksimumunu alıyor bu oyunculardan.

Orta sahaları aksıyor özellikle Atiba eski formunda değil,ancak geriye gömüldüklerinde bu zayıflığa rağmen gol yemiyorlar.Benim görüşüm 'şans' 1-2 maçta olur,üst üste 4-5 maçta olmaz.Oynadıkları futbol açısından Bjk'nin 2014-2015'ten çok da bir farkı yok misalen.O dönemle bu dönemin farkı hoca+kazanma alışkanlığı edinmeleri.Geçen seneki olayda hakem katkıları da var,içerdeki Bursa maçı Trabzon maçı vb. ne zaman puan kaybedecek olsalar hakemler imdatlarına yetişti.Kötü oynadığın maçlarda bile böyle puan bırakmazsan,zaten rüzgarı arkana alırsın iyi oynadığında da kazanırsın.

Öyle,deplasmanlarda özellikle çok kısır bıraktı bizi bu değişim.Şampiyon olur muyduk bilmem de Terim kalsa Nisan'da şampiyonluk vermezdik 10 puan fark yemezdik bunu kesinlikle söyleyebilirim.

Sen doğru işler yaparsan taraftarı da arkana alırsın. Doğru iş hiçbir zaman karşılıksız kalmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Buna katılmıyorum.Bu sene şampiyon olamasalar bile bir dönem daha böyle devam edecekleri gerçek çünkü kazanma alışkanlığı edindiler artık gözleri açıldı bazı konularda.Önümüzdeki 5 senede 2 şampiyonluk falan daha alırlar.Öyle 7-8 senede bir şampiyon oldukları dönem geride kaldı bence.

Bizim basimizda dursun olunca parladilar. Basimizda adam gibi baskanla ait olduklari serefli 2.lik 3.luklerine donerler.

Üst Alt