Galatasaray Para Basıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Para Basıyor!

5204911.jpg

Sarı kırmızılılarda 6 haftalık başarı paraya dönüştü. Kombinelere gösterilen yoğun ilginin ardından stattaki localar da satıldı. G.Saray böylece bonservis giderleriyle oluşan 20 milyon Euro’luk açığın büyük bölümünü kapattı.

Galatasaray’da iki hafta önce başlayan ‘loca operasyonu’ başarıyla sonuçlandı... Kulüp yönetimi, Türk Telekom Stadyumu’nda iki haftadır kalan locaların satışı adına yoğun mesai harcarken camianın önde gelen isimleri ile birlikte yönetim kurulu üyeleri de loca aldı Bu satışın ardından, geçen yıl toplamda 67 milyon Euro tribün ve loca geliri elde eden Galatasaray, şimdiden 2017-18 yılı hedefi olan 125 milyon TL’yi kasasına koydu.

SADECE TRİBÜNDEN DEV GELİR
Yeni sezon öncesi takıma büyük yatırım yapan Galatasaray hem sportif hem de ekonomik anlamda bunun getirisini almaya başladı. 2017-18 sezonunda 10 yabancı takviyesi yaparak kadrosunu güçlendiren ve 16 puanla lider olan Galatasaray’ın bu sezonki gelir ve gider hesaplamasında 20 milyon Euro’luk (84 milyon TL) bir açık vardı. Sarı kırmızılı kulüp forma satışları ve başarı gelirleri olmadan sadece tribün geliri ile bu farkı büyük ölçüde kapatmayı başardı.

‘BAŞARI PARAYA DÖNÜŞÜYOR’

Sezon başında futbolculara 40 milyon Euro bonservis bedeli harcayan buna karşın giden oyuncularından 18.5 milyon Euro elde edebilen Galatasaray, taraftarlarının kombine ve localara büyük ilgisi sayesinde bu olumsuz tablodan kurtuldu.
Tüm bu gelişmeleri başkan Dursun Özbek “Galatasaray’da iyi futbol ve başarı da paraya dönüşmeye başladı” ifadeleriyle yorumladı. Özbek tüm locaların satıldığını doğrulayarak “Artık Türk Telekom Stadyumu’nda 52 bin kişiye oynamalıyız” dedi.

Hürriyet

Portal Haber

maddi anlamda guzel isler oluyor , su bjk nin CL den aldigi para da olmasa aslinda kafamdaki tum gostergeler gayet musbet , fb de yeni 60 milyon dolar kredi almis , nasil sevindim belli degil , keske 100 daha alsa

ama su bjk cok para kazaniyor , artik bu muslugun kurumasi lazim

Haberde geçen sene olarak bahsedilen 67 milyon euro yanlıs bence.67 milyon turk lirasıdır o.fenerin aldıgı kredininde 110 milyon tl faizi olacak 6 yıl içinde ?????? hani bunların bankada 100 milyon yurrosu vardı ????????????

maddi anlamda guzel isler oluyor , su bjk nin CL den aldigi para da olmasa aslinda kafamdaki tum gostergeler gayet musbet , fb de yeni 60 milyon dolar kredi almis , nasil sevindim belli degil , keske 100 daha alsa

Seninkiler de 96 Milyon kredi çekmiş diye görmüştüm dün.

sent via GSC

Seninkiler de 96 Milyon kredi çekmiş diye görmüştüm dün.

sent via GSC

Can,

Bu konuda duyurular da yapıldı, dikkate almıyorsun. Hayır birbirinizi sevmek zorunda değilsiniz kesinlikle ama şu tarz ithamlar hoş değil, Sinan'ı 2011 dönemlerinden beri bilirim, GS adasından fotoğraflar falan atardı ve o dönemler kimse dikkate almazdı egosunu, yine bu tarzını sürdürüyordu. Kimsenin Galatasaraylılığını, hayat tarzını vs sorgulama hakkımız yok başka takıma sempati duyuyorsa kendi sorunudur, rakip takım holiganlığı yapılmadığı sürece sorun yok. Onu geçtim buraya ayırılan bir zaman var ortada.

Hayır ben sıkıldım zaten sizleri defalarca uyardım, yönetime 2 kez duyuru yaptırdım ama iş artık şeyimde değil durumuna döndü, insanlar da sürekli bunları okumaktan yüksek ihtimalle sıkılmıştır. Rica ediyorum şu tavrına son ver, inatlaşmanın kimseye fayda getirmeyeceği çok açık.

Beşiktaşın toplam ne kadar borcu var bilmiyorum açıkcası ama şampiyonlar ligi katılım parası veya galibiyet primleriyle ödenebileceğini sanmıyorum.

Can,

Bu konuda duyurular da yapıldı, dikkate almıyorsun. Hayır birbirinizi sevmek zorunda değilsiniz kesinlikle ama şu tarz ithamlar hoş değil, Sinan'ı 2011 dönemlerinden beri bilirim, GS adasından fotoğraflar falan atardı ve o dönemler kimse dikkate almazdı egosunu, yine bu tarzını sürdürüyordu. Kimsenin Galatasaraylılığını, hayat tarzını vs sorgulama hakkımız yok başka takıma sempati duyuyorsa kendi sorunudur, rakip takım holiganlığı yapılmadığı sürece sorun yok. Onu geçtim buraya ayırılan bir zaman var ortada.

Hayır ben sıkıldım zaten sizleri defalarca uyardım, yönetime 2 kez duyuru yaptırdım ama iş artık şeyimde değil durumuna döndü, insanlar da sürekli bunları okumaktan yüksek ihtimalle sıkılmıştır. Rica ediyorum şu tavrına son ver, inatlaşmanın kimseye fayda getirmeyeceği çok açık.

Evet haklisin, cok üstüne gidiyorum adamin bunu ben de kabullenirim itiraz etmeden. Bu konu özelinde gercekten kötü niyetli yazmadim. Besiktas cok para kazaniyor deyince onlarin da kredi cektigini belirtmek istedim. Ha Seninkiler demesem de olurdu tabi.

Bundan sonra caba gösteririm yapmamaya.

Beşiktaşın toplam ne kadar borcu var bilmiyorum açıkcası ama şampiyonlar ligi katılım parası veya galibiyet primleriyle ödenebileceğini sanmıyorum.

Ödenemez zaten sürekli eksi yazıyorlar, döndürülemeyecekleri bir eknomileri var o yüzden sürekli dışarı açılmaya çalışıyor ha mantıklı hamleler hepsi ama tek yıl yaşayacakları başarısızlığa bakıyor böyle giderlerse sıkıntı yok ancak olur da bu yıl 3. olursalar bunu toparlamaları zor, Oğuzhan beleşe gider, Talisca alınamaz, takım iyice yaşlanmış olur.

Cenk'i yüksek fiyata okutmak zorunda kalırlar. Çin'deki sistem iyiki değişti yoksa oraya astronomik paralara çok adam yollarlardı.

Ödenemez zaten sürekli eksi yazıyorlar, döndürülemeyecekleri bir eknomileri var o yüzden sürekli dışarı açılmaya çalışıyor ha mantıklı hamleler hepsi ama tek yıl yaşayacakları başarısızlığa bakıyor böyle giderlerse sıkıntı yok ancak olur da bu yıl 3. olursalar bunu toparlamaları zor, Oğuzhan beleşe gider, Talisca alınamaz, takım iyice yaşlanmış olur.

Cenk'i yüksek fiyata okutmak zorunda kalırlar. Çin'deki sistem iyiki değişti yoksa oraya astronomik paralara çok adam yollarlardı.

Biz 200 küsür milyon dolara arsa sattık henüz kapatamadık daha floryayı da satıcaz.Beşiktaş futbolcu satarak da ödeyemez bu borcu.Oğuzhan ın yüzde otuzu da Arsenal in zaten.Zaten bir divan kurulu toplantısında divan başkanları Yalçın Karadeniz di sanırım bizi Galatasaray ile karşılaştırmayın onların arsaları var adaları var falan demişti.Beşiktaş ipte yürüyen bir cambaz gibi şu an.Her an düşebilir.

Borcu cok ama bu sene nasil her gelirin artmasi bizim icin lehte bir kaldirac olduysa , CL gelirleri de kurla da beraber ciddi bir gelir . O yuzden bjk yorulsun devam etsin deniyor ya , asla katilmiyorum , tamam elbet sampiyon olmasin ama CL de de ilerlemesin

bu katilim payi ,reklam payi , puan gelirleri derken , ki gruptan cikma geliri de gelecek gibi .. kotu yani .. hakkaten ciddi bir getirileri var, acilen basarilari artik son bulmali , 3 uncu sene bu ust uste

Biz 200 küsür milyon dolara arsa sattık henüz kapatamadık daha floryayı da satıcaz.Beşiktaş futbolcu satarak da ödeyemez bu borcu.Oğuzhan ın yüzde otuzu da Arsenal in zaten.Zaten bir divan kurulu toplantısında divan başkanları Yalçın Karadeniz di sanırım bizi Galatasaray ile karşılaştırmayın onların arsaları var adaları var falan demişti.Beşiktaş ipte yürüyen bir cambaz gibi şu an.Her an düşebilir.

Yüzde 50 diye biliyorum hocam Oğuzhan konusunda ben, eğer iyi teklifler alırsa gider imza parasını cebine koyup bu sene. Canerle Tuncay gibi yapar.

4 işlem aslında bunlar hep ama stat gelirleri fena değil adamların bir de ölücü başkanları ligi ayrı CL'yi ayrı sattı her yerden para kazanma derdinde.

Öngöremedikleri nokta bu adamların o kadar da fazla taraftarı yok ve dönemsel başarıların etkisiyle bir kültür oluşturdular. Ha şu anki tehlike bir kaç yıl daha kafaya oynar ve Avrupa'da başarı falan gelirse yeni bir kültür oluşur.

Mesela çok şanslı oldukları bir konu var, sınır kalktı, Avrupa'da onların oynadığı döneme denk geldi bu da. 2012-2013 civarlarında kalksaydı sınır düşürüleceğine biz de daha iyi işler yapabilirdik.

Yüzde 50 diye biliyorum hocam Oğuzhan konusunda ben, eğer iyi teklifler alırsa gider imza parasını cebine koyup bu sene. Canerle Tuncay gibi yapar.

4 işlem aslında bunlar hep ama stat gelirleri fena değil adamların bir de ölücü başkanları ligi ayrı CL'yi ayrı sattı her yerden para kazanma derdinde.

Öngöremedikleri nokta bu adamların o kadar da fazla taraftarı yok ve dönemsel başarıların etkisiyle bir kültür oluşturdular. Ha şu anki tehlike bir kaç yıl daha kafaya oynar ve Avrupa'da başarı falan gelirse yeni bir kültür oluşur.

Mesela çok şanslı oldukları bir konu var, sınır kalktı, Avrupa'da onların oynadığı döneme denk geldi bu da. 2012-2013 civarlarında kalksaydı sınır düşürüleceğine biz de daha iyi işler yapabilirdik.

Yazdıklarınıza yüzde yüz katılıyorum.Beşiktaş ın eski haline dönmesi için tek bir başarısız sezon yeterli.İnşallah bu sene o sene olacak.

Yazdıklarınıza yüzde yüz katılıyorum.Beşiktaş ın eski haline dönmesi için tek bir başarısız sezon yeterli.İnşallah bu sene o sene olacak.

Buna katılmıyorum.Bu sene şampiyon olamasalar bile bir dönem daha böyle devam edecekleri gerçek çünkü kazanma alışkanlığı edindiler artık gözleri açıldı bazı konularda.Önümüzdeki 5 senede 2 şampiyonluk falan daha alırlar.Öyle 7-8 senede bir şampiyon oldukları dönem geride kaldı bence.

Buna katılmıyorum.Bu sene şampiyon olamasalar bile bir dönem daha böyle devam edecekleri gerçek çünkü kazanma alışkanlığı edindiler artık gözleri açıldı bazı konularda.Önümüzdeki 5 senede 2 şampiyonluk falan daha alırlar.Öyle 7-8 senede bir şampiyon oldukları dönem geride kaldı bence.

Şenol'un gitmesine bağlı o en başta, ikinci sırada da takımın yaşlanmasına bu takımla maks 1 sene daha oynayabilirler, gençleştirmeleri lazım.

Şenol'un gitmesine bağlı o en başta, ikinci sırada da takımın yaşlanmasına bu takımla maks 1 sene daha oynayabilirler, gençleştirmeleri lazım.
Atiba ve q7 den olagan ustu katki aldilar 2 senedir
Bitti bitecek ikiside 35 ve 34 oldular yanlis hatirlamiyorsam
GG de 34 olacak simdiden sakatlanmaya basladi.
Sezon sonu ellerinde tutamayacaklari 2 futbolculari var talisca ve cenk
Kadroda revizyona gitmeliler.

Ama takım yaşlandı baya.Eğer Quaresma ve Adriano yu yüksek fiyata Çine falan satmayı başarırsa fiko ki bunu yapabilmek için Çin de hazırlık maçı falan yaptırdı takıma dediğiniz gibi olabilir.

Üst Alt