Galatasaray, PFDK'ya Sevk Edildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, PFDK'ya Sevk Edildi!

blok kapatma cezası vs. verirlerse senaryoları baştan belli olur. şenola 1 maç ceza verenler bir olay yokken bizi pfdkya sevk ediyor vay arkadaş.

Bir kaç kuruş para cezası gelir o kadar.

Karabük maçını banttan izledim. Hiç öyle olay falan olmadı. Ekrana yansımadı. Ne olmuştur ki...

Tff nasıl para kazanacak?

Böyle olaylar olmazsa aç kalırlar, kulüplerden kopartabildikleri kadar kopartıyolar.

1 kişi sahaya şişe mi attı yaz cezayı ve bütün o 1 maçlık tribün gelirini kendi cebine at.

Gözünüz doysun haram zıkkım olsun o paralar

Seleznyov a gol attıktan sonra şişe atıldı galiba.

ben dogu alttayim , 2-2 olduktan sonra bir kac sise filan atildigini gordum . yerde patladi hatta

Uyduruk penaltıda 2 3 pet şişe atıldı ondandır bahane arıyolar ceza vermeye.

İki üç pet şişe yüzünden saha ya da tribün kapatacaklarını sanmıyorum. O zaman sadece para cezası gelir; o kadar.

Way baktilar hakemle bile onumuze giremediler, baska pis oyunlar pesindeler
alayinizi seve seve gomecegiz
kargasi olsun, tupcusu, insaatcisi, kanaryasi ne bilim tarlasi ne varsa

13f21a00978dd2c7eb5cec7e775c7231.jpg

4ec7e7ece1cc584e5a4320db22bafff6.jpg

Olayin agirligina gore ceza verilir diyor.
Enfazla para cezasi aliriz otesi
Serefsizliktir.

Bir sonraki mesajima bak .
Ne yazık ki yine çelişiyor. Fiili işleyen bireylerin kartlarını bloke etmek başka, birey bazında bir ceza, komple bir tribünü, veya olayların olduğu tribünün o. bölümünü kapatmak başka. Senin derbi ile alakalı iddia ettiğin saha ve tribün ile ilgili cezalar kalktı, bu o konuda ilk mesajlarından duruyor ve çok net bir dil ile ifade ettin. Sonradan bakın haklı çıktım diye konuya girdiğinde ilk yazdığın o net mesajların aksine talimatlarda bu cezalar duruyor ama gelen tepkiler üzerine ve Passoligin getirdiği imkan ile fiili gerçekleştiren bireylerin kartları bloke oluyor diyorsun. Fiili on kişi gerçekleştirdiği vakit bu tribün yada tribünün bir bölümü anlamına gelmez. Sinan, ne yazık ki o derbinin cezaları ile alakalı konuda da haklı değildin, belki verilen cezalar iddia ettiğin gibi çıktı evet bunu kabul ediyorum, bireylere ceza verildi ama talimatlar ile ilgili yazdıklarında verdiğin bilgiler tamamen bir birine zıt bilgilerdi. O maç ile ilgili saha veya tribün kapatma kesinlikle söz konusu değil, bizim maçımız ile ilgili tribün kapatma, veya olayın olduğu tribünün o bölümünü kapatma cezası gelir yazmak, kusuruma bakma bu ithamda bulunmak zorundayım, sanki bilinçli yapıyorsun gibi. O konuda cezalar ile ilgili yazanlar haklıydı, senin ilk mesajlarında yazdıklarının aksine talimatlara göre saha veya tribün kapatma cezası mümkündü ve aslında yaşanan olayların adetine bakarak verilmeliydi, o konuda savunulan buydu. Sen bunun aksine davranıp önce talimatlarda öyle bişey artık yok, kaldırıldı dedin, sonra o maddeler hala duruyor ama gelen tepkiler sebebi ile artık tercih edilmiyor, Passolig sistemi kullanılıp yapan bireyler cezalandırılıyor dedin, hatta Demirörenin açıklamalarını referans olarak gösterdin. Şimdi bu konuda önce tribün kapatma dedin, sonra yine geri adım atıp o tribünde olayların yaşandığı bölümün kapanması diyorsun. Sinan, ben sana artık tepki göstermiyorum çünkü az çok seni tanıdım ama işte taraflı bir forumda bu tür hareketler sergilediğin için çok tepki görüyorsun ve hayır, bu ifade özgürlüğü değil. Forumda ki insanların huzur özgürlüğüne karşı bilerek verilen rahatsızlık olarak görüyorum. Şimdi gördüm mesela blok kapatma cezası diyorsun, ama blok kapanmaz yerlerine başka taraftarlar geçmiş olur diyorsun. Blok kapatma cezası o blok kapalı olur, oraya taraftara alınamaz, iki farklı ceza durumudur bu.

Son düzenleme:
Ilk defa bu sene pfdkya sevk edildik ayrica basit bir sebep yuzunden.
Para cezasi verirler.
Daha buyuk bir cezayi yemez buzukleri.

Samsung Galaxy S8+ via GSC Mobil

Üst Alt