Galatasaray PFDK'ya Sevkedildi


Glatasaray Ankaragücü Maçından sonra Düşen taraftar nedeniyle PFDK yA SEVK EDİLİDİ (ntv spor)
18346.jpg
 
Cevap: Galatasaray PFDK'ya SevkedildiYahu seyircisiz bir derbi, mümkün degil. O cezayi verseler bile mümkün degil. Kiyamet kopar yahu. Para cezasi gelir kanimca.
 
Cevap: Galatasaray PFDK'ya Sevkedildio zaman taraftar grupları ayarlasın bi deli, oda alsın kendini rakip tirbünlerinden kendini aşağı sarkıtsın..Eğer ceza gelirse önümüzdeki sene kadıköy maçı öncesi denenebilir..
 
Cevap: Galatasaray PFDK'ya Sevkedildiyakında ''iki taraftar yanyanayken birinin gaz çıkarması sonucu ötekinin korkup çatıdan atlamasıyla'' da pfdk'ya sevkedileceğiz.
 
Cevap: Galatasaray PFDK'ya SevkedildiPolis kamerasından çekilen görüntüleri izleyeceklerdir, adam kendi atlıyor aşağı. Bu nedenle Galatasaray'a ceza verilirse yüz yılın hatası olur. Bu ülkede kimse kolay kolay Galatasaray - Fenerbahçe maçlarını seyircisiz oynatamaz.
 
Cevap: Galatasaray PFDK'ya SevkedildiYemez o saha kapatma kararı. Biraz netice ister. Yılın en önemli maçına, derbisine saha kapatma cezası gelirse ortalık birbirine girer. O kararı bekletirler, bekletirler sonraki maçımız olan Diyarbakır maçına ertelerler.:)
 
Cevap: Galatasaray PFDK'ya SevkedildiSeyircisiz oynama cezası verilmez. Aksi halde her önemli maçtan önce bu tür olaylar yaşanır ve Türkiye seyircili maç oynanamaz hale gelir.
 
Cevap: Galatasaray PFDK'ya SevkedildiFederasyona 2 haftada bir diş göstermessen herşeyi yapar düzenli olarak atıp tutacan haklarında senden iyisi olmaz !
 
Cevap: Galatasaray PFDK'ya SevkedildiÇok güzel bir şekilde medya işi pompaladı bütün haber bültenlerinde yer verildi hemde görüntülerin altına ''...tribünden ATILDI'' tribün vahşeti şeklinde ifadelerle.

İş sadece Fener maçıyla kalırsa öpüp başımıza kolayım bence. :(:(
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt