Galatasaray PFDK'ya Sevkedildi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray PFDK'ya Sevkedildi

Cevap: Galatasaray PFDK'ya Sevkedildi

ya bırak, biz onlar gibi olmayalım ayağına adamlar gün yüzü görecekler haketmedikleri halde. olalım kardeşim, olacaksın hakkını arayacaksın. hem bunda çirkeflik yok biz durup dururken ceza alsınlar demiyoruz. madem bu maçta biz 2 kişinin kavgasından derbi öncesi saha kapatma alıcazya da alma ihtimalimiz söz konusu, o zaman i.b.b maçında futbolcunun gözünü çıkartabilecek bir hareketten sonra cezayı fenere de verecek tff bunun başka yolu yok. orda vermedi mi? burda da veremez o zaman hakkı yok vermeye. verirse de bizim yönetim artık uefa'ya falan gitsin ben anlamıyorum işleri ne yani böyle durumda uefa'ya fifa'ya başvurmayacaklarsa bu takımı yönetmenin anlamı ne olacak?

Ben o kadar güçsüz olacağımızı sanmıyorum.Bizi karşılarına almak istemezler.

Alırlarsa sonları olur açıkcası.Fener istemiyor,biz istemiyor.Yol görünür onlara.

Geçtiğimiz sezonları bilmemde, bu sezon AsY'de yabancı madde filan atıldığınıda hatırlamıyorum ben elbette ki ufak çaplı ve kişisel atraksiyonlar hariç.

Bu ankaragücü maçında korner atan adama 2-0 öndeyken taş atmalar olsun gerekse bu adamın kendini atması olsun hakkaten ilginç. Çok kötü şanssızlıkların bu maçta üst üste geldiğine inanmak istiyorum.

Cezaya gelirsek sahamız galiba kapatılacak bu kadar yaygaradan sonra hatta sadece fb maçıda olmayabilir.

Yazık.

Para cezası gelecek bunlar şimdididen feneri havaya sokma çabaları. Taraftarıda takıma karşı kışkırtmak. Sakin olun, çevrenizdeki tüm GSlileri uyarın :) takımınıza güvenin. fenere koyacaz şimdiden hayırlı olsun. Şampiyonda biziz.

Ben o kadar güçsüz olacağımızı sanmıyorum.Bizi karşılarına almak istemezler.

Alırlarsa sonları olur açıkcası.Fener istemiyor,biz istemiyor.Yol görünür onlara.

geçen sene bizi karşılarına aldılar ve ligi 5. sırada bitirdik. tff aynı tff pek umurlarında olan bir şey yok gibi devrim hocam.

yaa arkadaşlar geçip beşiktaş diye bağırdıysa olacağı bu.bağırdığı yer kapalı yani hangimiz onu orda dövmezdik dua etsin linç durumu olmamış diyecem ama be mal neden atlarsın aşaığya kafa üstü.yok ben uyku uyuyamam şu olay kapanana kadar kaç aydır bu maçı bekliyorum.umurumda değil şampiyonluk.

Fbnin işi bu stada girdiler kendilerine BJKli süsü verdiler ortalıığı karıştırıp istediklerini aldılar Kahretsin!!!

O değilde Aziz Fener medyasını iyi gazlamış. Şimdi büyük ihtimalle kapatma kararı çıkmayacak PFDK'tan . Sonrada bu ezikler kaç günden beri eleştirdikleri Aziz'i bırakıp Federasyona giydirmeye başlıyacaklar. Yönetim istifa diyenler kalmayacak ortada. Bu Azize iyi güdüyor bu ezikleri. İstifa edip geri geliyo falan sonrada Büyük Başkan falan oluyo :) . Bu ezikleri iyi çözmüş Azize.

yaa arkadaşlar geçip beşiktaş diye bağırdıysa olacağı bu.bağırdığı yer kapalı yani hangimiz onu orda dövmezdik dua etsin linç durumu olmamış diyecem ama be mal neden atlarsın aşaığya kafa üstü.yok ben uyku uyuyamam şu olay kapanana kadar kaç aydır bu maçı bekliyorum.umurumda değil şampiyonluk.

Beşiktaş diye bağırdı diye kimse linç etmezdi.Sonuçta biz birbirimizle kan,can düşmanı değiliz.Salak herif atladı diye cefasını biz çekiyoruz.Seyircisiz olmaz ama para cezası illaki olacak ve ceza puanımıza ek puanlar eklenecek.

Beşiktaş diye bağırdı diye kimse linç etmezdi.Sonuçta biz birbirimizle kan,can düşmanı değiliz.Salak herif atladı diye cefasını biz çekiyoruz.Seyircisiz olmaz ama para cezası illaki olacak ve ceza puanımıza ek puanlar eklenecek.

Yeni Açık'ta birşey olmaz ama Kapalı'nın ortasına gelip Beşiktaş diye bağırırsan...:rolleyes:

Ben aşağıı atıldı diye korkuyordum ama görüntülerden sonra aşağı kendi atladığı açık.. Adam aşağı atladı diye ceza almayız, sadece kavga olduğu için ceza alınır o da para cezası olur, sonuçta kendi aralarında olan birşey. Futbolu etkileyecek birşey değil, üstelik 2 kişi arasında olan olay, büyük çaplı değil..

Ne saha kapatılması arkadaşlar. Delinin biri tribünden atladı diye böyle bir karar veremezler. Bir yerleri yemez bu kararı vermeye. Çok az olasılık da olsa eğer ceza verirlerse büyük olaylar çıkar.

Ben aşağıı atıldı diye korkuyordum ama görüntülerden sonra aşağı kendi atladığı açık.. Adam aşağı atladı diye ceza almayız, sadece kavga olduğu için ceza alınır o da para cezası olur, sonuçta kendi aralarında olan birşey. Futbolu etkileyecek birşey değil, üstelik 2 kişi arasında olan olay, büyük çaplı değil..

Bence de böyle düşünülmeli.

O değilde Aziz Fener medyasını iyi gazlamış. Şimdi büyük ihtimalle kapatma kararı çıkmayacak PFDK'tan . Sonrada bu ezikler kaç günden beri eleştirdikleri Aziz'i bırakıp Federasyona giydirmeye başlıyacaklar. Yönetim istifa diyenler kalmayacak ortada. Bu Azize iyi güdüyor bu ezikleri. İstifa edip geri geliyo falan sonrada Büyük Başkan falan oluyo :) . Bu ezikleri iyi çözmüş Azize.

imza atarım ben bu yoruma :D

bu olay üzerinden klubü karalamak ve ceza aldrıma çabaları (mutlak favori olduğumuz fb maçına denk geliyor) medya örgütlenmesinin açık örneği.

Bu renklerin yanındaki herkes gibi bende sinirden deliriyorum bu duruma, ama bu medya gücü olmazları oldurur.

yok abi nerden bakarsan bak bu maçın seyircisiz oynanması kararı demek intihar demek. Galatasaray kulübünü neyle cezalandıracaklar önce onu açıklamaları lazım. nedir yani burda Galatasaray'ın suçu? düşen adamı tutamamak mı? Her karışına adam mı yerleştirecekler çatının belki biri düşer de tutulur diye. 20.000 kişinin kavga etme ihtimaline göre her koltuğun yanına aracı mı koyacak Galatasaray?

Diğerlerine geçelim. Fenerbahçe stadında silahlı olay oluyor. ceza verirsin açıklaması o silah oraya nasıl girdi neden önleyemediniz olur kimse bir şey diyemez. Beşiktaş stadında o bıçak nasıl girdi neden önleyemediniz bıçaklı ölüm yaşanmış der yine kimse bir şey diyemez.

Bize ne diyecekler? bıçak yok silah yok Galatasaray'ın suçu ne burda ne yapması gerekiyordu bu olayı önlemek için. Yani tff zaten böyle bir kazmalığı yapmamalı ama bunun beklentisinde olan ve sabahtan beri yayın yapan spor basınına şimdi biz nasıl küfür etmeyelim gel de söyle bana ben nasıl ana avrat bacı kardaş sövmeyeyim a dostlar.

Galatasaray-Ankaragücü maçında Kamil Özen isimli taraftarın‚ kapalı üst tribünden yere düşürülmesiyle yaşanan olayın gözlemci tarafından İki kişi arasındaki münferit olay diye rapor edildiği‚ bu nedenle Cim-Bomun para cezası alacağı öğrenildi.

PFDKya raporların dün ulaştığı‚ gözlemcinin ifadesi nedeniyle Galatasarayın saha kapama tehlikesini atlattığı bildirildi.

angut dot comda yazılmış ama sarsuk kaynak vermemiş tam angut bu ya uydurmuştur kesin

Galatasaray-Ankaragücü maçında Kamil Özen isimli taraftarın‚ kapalı üst tribünden yere düşürülmesiyle yaşanan olayın gözlemci tarafından İki kişi arasındaki münferit olay diye rapor edildiği‚ bu nedenle Cim-Bomun para cezası alacağı öğrenildi.

PFDKya raporların dün ulaştığı‚ gözlemcinin ifadesi nedeniyle Galatasarayın saha kapama tehlikesini atlattığı bildirildi.

angut dot comda yazılmış ama sarsuk kaynak vermemiş tam angut bu ya uydurmuştur kesin

hadi bakalım hayırlısı

Üst Alt