Galatasaray Rekor Hasılata Koşuyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Rekor Hasılata Koşuyor!

ZOLjka.png

GALATASARAY REKOR HASILATA KOŞUYOR

Sezona flaş transferlerle başlayan ve Süper Lig’e hızlı bir giriş yapan Galatasaray, başarılı performansının meyvelerini kulüp mağazasında da topluyor.

Avrupa’ya erken veda Galatasaray, Süper Lig’e hızlı bir başlangıç yaptı. Sarı-kırmızılılar, ligde boy gösterdiği 5 karşılaşmadan 4 galibiyet 1 beraberlik çıkartarak 13 puanla liderlik koltuğunda oturuyor.

Galatasaray’ın bu performansı taraftarını tekrardan stada çekerken, kulüp mağazasındaki satışlar %500 arttı. Maç günlerinde stadyumun yanındaki GS Store’da 200 bin TL hasılat yapan Galatasaray, bu rakamı 1 milyon TL seviyelerine çıkarttı.

HEDEF 25 MİLYON TL

Sezon sonuna kadar gelir planlaması yapan Galatasaray, GS Store’dan 31 Mayıs’a kadar 25 milyon TL kar elde etmeyi hedefliyor.

Galatasaray Ticari Direktörü ve Mağazacılık AŞ Genel Müdürü Ali Öğüdücü, Dursun Özbek’in açıklamalarını destekler nitelikte açıklamalar yaptı. Milliyet’e konuşan Öğüdücü, geçen seneye göre ciddi bir artışın olduğunu belirtti.

Sarı-kırmızılı idareci, geçen yıla oranla satışlarda ciddi bir artışın olduğunu belirtirken, 200 bin TL olan gelirlerin 1 milyon liraya kadar çıktığını ifade etti.

EN ÇOK GOMİS SATILIYOR

Forma satışlarında 300 bin sayısına ulaştıklarını belirten Ali Öğüdücü, “Bizde forma satın alınır ve arkasına istediğiniz futbolcunun ismi yazdırılır. Bu nedenle rakam vermek güç. Ancak biz de öğreniyoruz ki taraftar genelde Gomis ismini formasının arkasına yazdırmayı tercih ediyor” açıklamasında bulundu.

Milliyet

Şampiyonluk havasını oluşturacak en önemli etken bu inşallah bu derbilerden kayıpsız çıkarsak sen o zaman gör Galatasaray camiyasının kenetlenmesini

Evvelsi gün bir AVM'de eşim ve bizim ufaklığı gstore'a götürdüm.

Ben muslera atkısı aldım , hanım mor renkli formayı beğendi.

Ufaklığa da mont aldım.Bizimkisi top delisi olduğundan hemen bir top kaptı ama çok pahalı olduğundan almak istemedik , evde topu zaten vardı.

Ordaki satış görevlisi de toplar satılık değil deyince topu geri vermek zorunda kaldı.

Ben hayatımda hiçbir çocuğun böyle hayal kırıklığına uğradını görmemiştim , resmen yüzü düştü ufaklığı ( 3.5 yaşında ) .Normalde o yaşta yere yatıp alğayıp zırlayıp debelenmesini beklersin keza oyuncak dükkanlarından nasıl kaçtığımı anlatamam.Ama o an en ufak gık bile çıkarmadı , öylece bakakaldı topun arkasından.

Aldık tabii , o an ki mutluluğu paha biçilemez.Şimdi evde gomis gomis deyip koşturuyor.

Bu haber tasarrufa gidip aptal aptal oyuncular katarak takıma bir fayda sağlanmadığını gösteriyor. İyi transferler yıldız oyuncular alındı mı hem sportif başarı geliyor hem de kulübe yüklü miktarda para kazandırılıyor.

Bu durum aslında tüm kulupler için geçerli. Artık her takımın taraftarı takımlarında potansiyelli veya isim yapmış oyuncuları görmek istiyor. Aslında bu her zaman böyleydi. Şimdi tekrar bunu baltamaya çalışıyorlar

XPERIA X

Evvelsi gün bir AVM'de eşim ve bizim ufaklığı gstore'a götürdüm.

Ben muslera atkısı aldım , hanım mor renkli formayı beğendi.

Ufaklığa da mont aldım.Bizimkisi top delisi olduğundan hemen bir top kaptı ama çok pahalı olduğundan almak istemedik , evde topu zaten vardı.

Ordaki satış görevlisi de toplar satılık değil deyince topu geri vermek zorunda kaldı.

Ben hayatımda hiçbir çocuğun böyle hayal kırıklığına uğradını görmemiştim , resmen yüzü düştü ufaklığı ( 3.5 yaşında ) .Normalde o yaşta yere yatıp alğayıp zırlayıp debelenmesini beklersin keza oyuncak dükkanlarından nasıl kaçtığımı anlatamam.Ama o an en ufak gık bile çıkarmadı , öylece bakakaldı topun arkasından.

Aldık tabii , o an ki mutluluğu paha biçilemez.Şimdi evde gomis gomis deyip koşturuyor.
a%C4%9Flayan-kedi_656402.jpg

Üst Alt