Galatasaray Resmi YouTube Kanalı | Abone Olunuz! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Resmi YouTube Kanalı | Abone Olunuz!

dediğin doğru ama kulüpte daha ilgi çekici şeyler yapmalı. Maç sonu röportaj ne kadar ilgi çeker ki? Maç günü Vlogu yapılabilir mesela. Sabahtan, maçın bitimine kadar 7-8 dakikalık bir video.

3 aydır iyi geliştirdiler ama yetmez. Aboneye göre izlenmesi çok düşük. En basitinden son Malatya maçı için deplasman yolculuğundan, maça kadar bir vlog yapsa gayet iyi izlenir..

Ama yok, sadece maç sonu açıklama var.
Twitter kullanıcı adı eraysozen.Yazını yazdıktan sonra etiketlersen geri dönüş alabilirsin renktaş..

Eleştirince kızanlar oluyor ama soruyorum.. Şampiyon olmuşuz, tek konulan video, oyuncu açıklamaları..

Bu mudur yani? ManCity,Barça,Bayern'in şampiyonluk sonrası paylaşımlarına bakın, birde bize..

Açıklama vereceksen de tek videoda ver. İnsanlar farklı görüntüler görmek istiyor. Defalarca söyledim.. Açıklama reyting katmaz.

Eleştirince kızanlar oluyor ama soruyorum.. Şampiyon olmuşuz, tek konulan video, oyuncu açıklamaları..

Bu mudur yani? ManCity,Barça,Bayern'in şampiyonluk sonrası paylaşımlarına bakın, birde bize..

Açıklama vereceksen de tek videoda ver. İnsanlar farklı görüntüler görmek istiyor. Defalarca söyledim.. Açıklama reyting katmaz.

Buna kizan yoktur yaw. Kanalini begenen isini bilmiyordur

Buna kizan yoktur yaw. Kanalini begenen isini bilmiyordur

3 aydır söylüyorum ya. Abone olması kolay da, doğru içerik zor. Youtube kanalında farklı şeyler olmalı. İnsanların vakit geçireceği,eğleneceği..

Hiçbir şey yapamıyorsan soyunma odası görüntülerini koy. Şimdiye yapılmaz ama Haziran'a kadar güzel bir şampiyonluk öyküsü fena mı olur? Hiç bir yerde görülmeyen görüntülerle olmalı ama.

40-50 dakikalık güzel bir video, inanılmaz izlenir. Baya kesit paylaşılır oradan. Taaa 2000 yılında UEFA Kupasının belgeseli var. Mis gibi. Hala insanlar açıp oradaki konuşmayı izliyor.

youtube arama çubuğuna galatasaray yazınca resmi sayfa çıkmıyor aşşağıdaki video listelerinin arasına kaynatmışlar ama fenerbahçe yazınca direk resmi kanalları en başta çıkıyor etkileşimden kaynaklı birşeymi bilemedim ama bir hıyarlık yapıyor gibime geldi youtube.

vay be dışı güzel olmuş stadımızın. m.cengiz elinden geldiğince uğraşıyor bir şeyler için

stadın etrafını da görmüş olduk. kocaman devasa bi yapı gibi görünüyor bölgedeki. yalnız bu koca şey bu cüssesine rağmen nasıl 50 bin kapasiteli olabiliyor çok gülünç. kadıköy bile bunun yarısı kadar ve 48 bin kapasiteli :red:

Üst Alt