Galatasaray Resmi YouTube Kanalı | Abone Olunuz! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Resmi YouTube Kanalı | Abone Olunuz!

Abone önemli değil ya kendileri şu videoları adam gibi yapsınlar 1 2 dklık video atınca para gelmez , 100 milyon abone olsa da para gelmez yapacaksın 1 saatlik video atacaksın bağlantı olarak instada paylaşacan olucak bitecek.

Abone önemli değil ya kendileri şu videoları adam gibi yapsınlar 1 2 dklık video atınca para gelmez , 100 milyon abone olsa da para gelmez yapacaksın 1 saatlik video atacaksın bağlantı olarak instada paylaşacan olucak bitecek.
Evet izlenme sayısında açık ara birinciyiz zaten.

Ben olsam haftalık seriler falan yaparım, sürpriz videolar eklerm, transferler zaten oradan açıklanmalı.

çok daha fazla video gelmeli içerik sıkıntın zaten yok bi ton malzeme çıkarırsın antremanda, yemekte, soyunma odasında, otobüste vs daha etkin kullanmak gerekiyor

İyi bari sonunda eksiklerini olduğunu ve geliştireceklerini söylediler. Çok geç kalındı çook. Ne yazık ki ülkemizde hemen her şey geç oluyor ama yapacak bir şey yok.

Unlu bir Kanadali youtuber olan Linus Tech den dinlemistim, abone sayisi para getirmiyormus. Bunun karsiliginda her videona aldigin bakma sayisinin para getirme durumu varmis. Ha tabi abone olup bildiri secenegi acik olursa daha cabuk ulasirsin videolara

Unlu bir Kanadali youtuber olan Linus Tech den dinlemistim, abone sayisi para getirmiyormus. Bunun karsiliginda her videona aldigin bakma sayisinin para getirme durumu varmis. Ha tabi abone olup bildiri secenegi acik olursa daha cabuk ulasirsin videolara

Ünlü bir Youtuber olmaya gerek yok ki bu bilgi için

Abone için para gelmiyor , video ana ekranına düşüyor abone olanların bu yönden iyi başka bir işe yaradığı yok.

Gösterime de para gelmiyor reklam tıklamasına geliyor yani 1 milyon izlense ama kimse reklam tıklamazsa para gelmez ama dolaylı olarak gösterime para geliyor diyebiliriz hiç izlenmezse hiç reklam çıkmaz ve para gelmez sonuçta.

Üst Alt