Galatasaray Resmi YouTube Kanalı | Abone Olunuz! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Resmi YouTube Kanalı | Abone Olunuz!

avrupa veya dünya kulübü olmak istiyolarsa resmi hesabı ingilizce-türkçe şeklinde yayına almaları gerekir. ben bir sürü avrupa takımının sayfasına üyeyim. hiç birinin facebook sayfası ingilizce diye ayrı değil.
Resmi sayfa üzerinden hem yerel hem de ingilizce dilinden yayın yapıyolar. Bir an önce Facebook, instagram ve tivitır sayfaları ingilizce yayına başlamalı. Youtube konusunda diyecek bir şey yok. 5 yaşındaki ergen daha çok izlenir bu kanaldan

43307

43308

43309

43312

43313

şlde oynayan ingiliz dili konuşmayan bi kaç kulübün sitesinden paylaşımlar, hepsi yerel dil ve ingilizce yayın yapıyor. Sadece portekizliler her konuda bize benzediği gibi burda da aynı. bizim galatasaray sayfasının büyük kısmı da türk. ülke nüfusu ve genç nüfusa oranladığımızda 13 milyonluk bi beğeni normal. paylaşımlar yabancılara hitap edecek türden değil bu yüzden dışardan beğeni pek gelmez, tıpkı porto gibi. yanılmıyorsam benfica da portekizce yayın yapıyor onun da çok beğenisi yok. çünkü yerel insanlar tarafından takip ediliyor. yukardakilerin tamamı 13 milyondan fazla üyeye sahip. porto yayın konusunda başarılı olsaydı tıpkı yukarıdakiler gibi muhtemelen 10 milyon üzerinde beğenisi olurdu.

43310

Kiytirik vlogcularin milyonlarca takipci kastigi yerde bu hesabin buralarda kalmasi beni uzuyor

dediğin doğru ama kulüpte daha ilgi çekici şeyler yapmalı. Maç sonu röportaj ne kadar ilgi çeker ki? Maç günü Vlogu yapılabilir mesela. Sabahtan, maçın bitimine kadar 7-8 dakikalık bir video.

3 aydır iyi geliştirdiler ama yetmez. Aboneye göre izlenmesi çok düşük. En basitinden son Malatya maçı için deplasman yolculuğundan, maça kadar bir vlog yapsa gayet iyi izlenir..

Ama yok, sadece maç sonu açıklama var.

dediğin doğru ama kulüpte daha ilgi çekici şeyler yapmalı. Maç sonu röportaj ne kadar ilgi çeker ki? Maç günü Vlogu yapılabilir mesela. Sabahtan, maçın bitimine kadar 7-8 dakikalık bir video.

3 aydır iyi geliştirdiler ama yetmez. Aboneye göre izlenmesi çok düşük. En basitinden son Malatya maçı için deplasman yolculuğundan, maça kadar bir vlog yapsa gayet iyi izlenir..

Ama yok, sadece maç sonu açıklama var.

Cok haklisin renktas. Medya sorumlusuna mesaj atmistim bu konuda. Donus olmadi daha

Üst Alt