Galatasaray, Rıdvan Dilmen Hakkında Hukuki Süreç Başlatıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Rıdvan Dilmen Hakkında Hukuki Süreç Başlatıyor!

Bundan sonra destursuz kulübün adını ağzına almasınlar mal herifler. İyi oldu bu

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahahhahhahhaha
bed56cddefc7be57af341a38402e0ad1.jpg

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
way be şaşırtıcı yigit k.dan boyle bir msj

Bir şey çıkacağından değil ama her önüne gelenin dengesizce laf etmesinin önünü kapatır. Tebrik etmek lazım yönetimi ki yapılması gerekende bu zaten.

Yine sonu dusunmeden atilmis bir adim , ridvan ile reisin arasinin ne kadar iyi oldugu bilinmiyor mu ki bu yola tevessul ediliyor

sonu malum ihrac meselesi gibi bize donmez insallah

Yine sonu dusunmeden atilmis bir adim , ridvan ile reisin arasinin ne kadar iyi oldugu bilinmiyor mu ki bu yola tevessul ediliyor

sonu malum ihrac meselesi gibi bize donmez insallah

Dönmez herhalde,ben de bunu düşündüm de,sen ben 1 düşünüyorsak Dursun 5 düşünüyordur hükümetin doğrudan veya dolaylı olarak müdahil olabileceği meseleleri.Rahat olmak lazım o yüzden.

Dönmez herhalde,ben de bunu düşündüm de,sen ben 1 düşünüyorsak Dursun 5 düşünüyordur hükümetin doğrudan veya dolaylı olarak müdahil olabileceği meseleleri.Rahat olmak lazım o yüzden.

Ihrac meselesinde rahat oldular da gorduk yenilen fircalari . Keza fiko rahat oldu once acmadi stadi amputelere , telefonda tiktilar lafi agzina sus pus izledi sonraki maci reisle

ridvana satasilmaz . Yanlis is yaptilar . Ben soyleyim de sonrasini beraberce goruruz

Ihrac meselesinde rahat oldular da gorduk yenilen fircalari . Keza fiko rahat oldu once acmadi stadi amputelere , telefonda tiktilar lafi agzina sus pus izledi sonraki maci reisle

ridvana satasilmaz . Yanlis is yaptilar . Ben soyleyim de sonrasini beraberce goruruz

Sonra ihraç etti ama Dursun.Genel Kurul'u komple etkileyebilecek bir gücü yok ki bu adamın herkesin oyunu tespit etsin tek tek.Herhalde Rıdvan'a bu davayı açarken düşünmüşlerdir bunları.Ben de senin gibi düşünüyordum ama dava açtıklarına göre demek ki güvendikleri bir şeyler var.

Iste dun bu yuzden konudan uzaklastirildin . Soruyordun ya , cevabi bu

alinti yaparak kafayi taktigin kisilere saldiri firsati kolladigin icin . Konuya ilgin yorumun varsa onu yazmak yerine kisilerle ugrastigin icin

Üst Alt