galatasaray ruhu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray ruhu

Cevap: Galatasaray Ruhu

''Large'' futbolcu ne demek onu anlamadım .Büyük futbolcu yazınca birşey mi oluyor ? Large futbolcu daha mı karizma duruyor büyük futbolcu kelimesinden.

Large demek tam olarak uymasa da, mezhebi geniş-lakayıt-vurdumduymaz gibi anlamlara gelir.. Bkz. Colin Kazım

(umarım aydınlatabilmişimdir)

Large demek tam olarak uymasa da, mezhebi geniş-lakayıt-vurdumduymaz gibi anlamlara gelir.. Bkz. Colin Kazım

(umarım aydınlatabilmişimdir)

Benim bildiğim Large büyük demektir.

Her neyse ozaman Lakayit-vurdumduymaz,geniş yazabilirdiniz.Pek zor olmasa gerek.

Large futbolcu yerine geniş futbolcu yazılabilir,lakayit futbolcu yazılabilir.Bakın bir gariplikte olmuyor :).

İş sadece ruhla bitse iyi.Mustafa Sarp ta ruh varda noluyo önce yetenek lazım.
Selçuk ve Bilica da yetenek yok ama gördün değil mi ne oluyor?

Yok oyle bir ruh falan. Islemiyor artik onlar. Adam gibi cikip oynayip yeneceksin.

Varsa da toplanin oturun mum yakin cagirin gelir belki birseyler.

Ruhu olmayan adam da olamaz.. anladın mı şimdi neyin işleyip neyin işlemediğini?

Bu söyledikleriniz yabancı oyuncuların olduğu bir ortamda pekde mümkün değil bence yani düşünsenize şu an kadromuzda olanlardan hangisi gerçekten Galatasaray'ın tarihini,nasıl maçlar,sezonlar,kupalar kazandığını biliyordur, bilse bile çokda umurunda olurmu bence tartışılır.

Bu yazdıklarınız bana kalırsa ancak ve ancak 11 oyuncunun 6-7si alt yapıdan veya çok erken yaşta Galatasaray'a gelip burda kendini geliştirmiş oyuncularla olur.Böyle olursa belki kendileri için değil , dahil oldukları camia için oynamayı / kazanmayı isterler.
Fener de kaç tane altyapıdan adam vardı da tüm oyuncular canı pahasına oynadı söylermisiniz?

cagiralim su ruhu da kazanmaya baslayalim

Ruh geldi Ali Sami Yen e.. Ama bizim ruhumuz değildi bu.. Sen dalga geçmeye devam et koçum...

Ruhlar kovalasın sizi emi

Ruhlar bugün sahadaki 11 ruhsuzu kovaladı zaten...

*** Bugün sahada inanmış bir fb ile kadrosu daha kaliteli ama ruhsuz bir G.Saray gördük.. Takdiri sizlere bırakıyorum...

asil ruhlu bir taraftar ve ruhsuz,ya da ruh gibi oynayan bir takım izledik,yenilgiyi hakettik

Arkadaşım laflarına dikkat et lütfen yoksa afaroz edilirsin bu forumda.. Yıldızlarımıza dil uzatmak haddimize mi düşmüş... Onların ne suçu var ki.. Zaten bütün suç Barış, Caner, M.Topal ve M.Sarpta değil mi? Hadi hep beraber bu 4 yeteneksize küfredelim de mesele hallolsun...

Arkadaşım laflarına dikkat et lütfen yoksa afaroz edilirsin bu forumda.. Yıldızlarımıza dil uzatmak haddimize mi düşmüş... Onların ne suçu var ki.. Zaten bütün suç Barış, Caner, M.Topal ve M.Sarpta değil mi? Hadi hep beraber bu 4 yeteneksize küfredelim de mesele hallolsun...

msjımda bi anormallik göremedim,eleştirdim..sana cevap vermeyecem renktaş bu sinirli halimle,yönetim ceza verecekse de boynumuz kıldan incedir

msjımda bi anormallik göremedim,eleştirdim..sana cevap vermeyecem renktaş bu sinirli halimle,yönetim ceza verecekse de boynumuz kıldan incedir

Kardeş yanlış anladın.. seninle tamamen aynı fikirdeyim.. Ben yıldız diye tabir ettikleri oyuncuları eleştiren herkesi hain ilan eden ve takımın yerli oyuncularına hakaret etmekten de geri durmayan futbol allamelerine gönderme yaptım.. Zaten birazdan görürsün yazılanları.. Senin üstüne alınmana gerek yok.. Selamlar..

Kardeş yanlış anladın.. seninle tamamen aynı fikirdeyim.. Ben yıldız diye tabir ettikleri oyuncuları eleştiren herkesi hain ilan eden ve takımın yerli oyuncularına hakaret etmekten de geri durmayan futbol allamelerine gönderme yaptım.. Zaten birazdan görürsün yazılanları.. Senin üstüne alınmana gerek yok.. Selamlar..

tamam sorun yok ;)

C-NWFN_WAAEH__k.jpg

Üst Alt