Galatasaray Samatta'yı İstiyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Samatta'yı İstiyor!

Canli izledigin maclarda eder mi sence 15-20 veya daha fazla?

Örnegin bir Gomis etkisi yapar mi? Onun kadar katki verir mi?
Samata gomisten daha iyi bence.

Gomis kadar markası yok işte. Yalnız bu Gomis ile kıyas edilirmiş veya ona benzer oyuncuyla bilemedim. Samata hızı ve bu hızda oyun zekasını kunlabilen bir oyuncu.

Eskiden kanat oynamış bu üstelik.

Lafı uzatmadan....15-20 rahat eder kalite olarak.

Samatta yı kötülüyorlar
ilber-ortayli-13.jpg

Lukunku bu yazını okusa gözleri dolardı renktaş
O bunun gibi artist değildi en azından oyunu sabote etmiyordu ha kazmaydı o zamanlar çok küfür yedi benden ama bunun gibi bir karakteri yoktu . Benim bu adama karşı garezim var. Adam gol atıyor sevinmiyor, instagramda taraftarlarla ters düşüyor. Oyunu okuma bilgisi sıfır. Top taşıma sıfır. Pres desen yok Ceza sahası içinde gelirse atıyor. Tam arap ligi topçusu

O bunun gibi artist değildi en azından oyunu sabote etmiyordu ha kazmaydı o zamanlar çok küfür yedi benden ama bunun gibi bir karakteri yoktu . Benim bu adama karşı garezim var. Adam gol atıyor sevinmiyor, instagramda taraftarlarla ters düşüyor. Oyunu okuma bilgisi sıfır. Top taşıma sıfır. Pres desen yok Ceza sahası içinde gelirse atıyor. Tam arap ligi topçusu

Imza renktas

Bu adam cok suratli belli ama bjk macinda karsi karsiya net uc tane kacirmis kapali savunmalara is yaparmi dar alanda nasildir sirti donuk oynayabiliyormu izleyenler bilgi verebilirmi?

Genk son zamanların en iyi yetenek çıkaran takımlarından. Tanzanyalı futbolcu biraz garip geliyor ama sonuçta George Weah gibi efsane bir isimde Liberyalıydı.

Üst Alt