''Galatasaray şampiyon olmaz ise batar'' Saçmalığı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

''Galatasaray şampiyon olmaz ise batar'' Saçmalığı!

bu berbat babeli böyle oynarsa kimse almaz. 2022 ye kadar boşa para ödeyeceğiz.
bu berbat belhandayı sen oynatamazsan bonservisle kimse almaz, 4-5m Bonservisle satsak sevinirim.
sakatlıktan kurtulamazsa falcao ya boşa 2022 ye kadar boşa para ödeyeceğiz.
eski sezonu kapatan Lyundama ne olacak belli değil. Emre Akbaba desen zaten çok iyi değildi.

Bitmişiz biz ağa kendimizi kandırmanın ne faydası var? en kötü senaryoda 30m euro civarı bir para çöpe gidiyor.

Bu yönetim kiminle kapı gibi sözleşme yapmış yahu? Falcao var sadece benim bildiğim. Onun gelişine sevinmeyen tek bir Allahın kulu yok zaten.
Falcao'ya başından beri karşıydım hala öyleyim öngörüm yanıltmadı beni adam sakat ve yasli bakın geçmişine
Belhanda feghouli gibi adamların sözleşmeleri ve alamadığımız verim ortada

bu berbat babeli böyle oynarsa kimse almaz. 2022 ye kadar boşa para ödeyeceğiz.
bu berbat belhandayı sen oynatamazsan bonservisle kimse almaz, 4-5m Bonservisle satsak sevinirim.
sakatlıktan kurtulamazsa falcao ya boşa 2022 ye kadar boşa para ödeyeceğiz.
eski sezonu kapatan Lyundama ne olacak belli değil. Emre Akbaba desen zaten çok iyi değildi.

Bitmişiz biz ağa kendimizi kandırmanın ne faydası var? en kötü senaryoda 30m euro civarı bir para çöpe gidiyor.
Su mesajinda 2 sene sonra hakli cikmis olursan cumhurbaskanligimi birakirim

Falcao konusunda benden hariç herkes alkış tutmuştu feghouli hayal kirikligi oldu belhanda konusunda ise memnunsan sana hayırlı bol güneşler
Falcao konusunda alkis tutmamak icin hala bir sebep goremiyorum, belhanda 3 aylik topcumuz degil uzun zamandir bizimle, iyi ki transfer edilmis. Soso dedigimiz herif de zaten kisaca bir Tanri. Allah'tan daha fazla kudreti oldugu kesin.

sezon sonu sağlam bir temizlik şart; nagatomo, mariano,, donk, ömer, selçuk, babel, adem bu formayı giymeyi hak etmiyor, üstüne deve yükü para alıyorlar

Üst Alt