Galatasaray, Schalkeli Choupo-Moting İçin Düğmeye Bastı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Schalkeli Choupo-Moting İçin Düğmeye Bastı!

45f8b3784d5b.jpg

Gelecek sezonun kadrosunu kurmak için çalışmalara başlayan sarı-kırmızılılar hücum bölgesine yeni alternatifi Almanya'da buldu.

Gelecek sezonun transfer çalışmalarına başlayan Galatasaray, Schalke'nin hücum oyuncusu Chopo-Mouting için çalışmalara başladı.

28 yaşındaki oyuncu için Hırvat teknik direktör Igor Tudor'un isteğiyle başlayan transfer hamlesi için yönetim ve hoca koordineli bir şekilde çalışacak.

Tudor ve yönetim kısa süre içinde Haziran ayında sözleşmesi biten oyuncunun menajeriyle, sonra da kendisiyle temas kuracak.

Ajansspor

Pek uretken degil ama fiziksel seviyesiyle bile katkisi pozitif olur. Tek sorun belki de takimin en kuvvetli yeri olan sol kanatta oynamasi.

Forvet oynatıyorlardı bir dönem , uzun süredir takip edemedim ; üretkenliği düşük diye kalmış benimde aklımda , fiziksel olarak iyi durum da bu ligi çok rahat çıkarır.

Bizim medya yine bir adam bulmuş her hafta birine yazıyor

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Balotelli
Mangala
Zouma
Chopo-Moting

Yönetim de zenci seviyor taraftar gibi anlaşılan.
Doğru yoldayız....helal olsun Dursun ve Mehmet Özbek Beylere.

Almanya da oynayan hemen hemen her vasat üstü futbolcu bizim ligde her türlü iş yapar.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Üst Alt