Galatasaray Seçim Özel Programı Yapıldı | 13 Mayıs | NTV Spor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Seçim Özel Programı Yapıldı | 13 Mayıs | NTV Spor

Cevap: Galatasaray Seçim Özel Programı | 13 Mayıs | 22.30 | NTV Spor

Yayın akışında yok..

33m4umq.jpg

Evet yok ama az önce tanıtımını gördüm.

Son anda karar verilen birşey heralde. Hayri Kozak sabah zaman konusunda serzenişte bulunmuştu belkide konuk O olur :)

Yalnız ben biraz tırsıyorum seçimlerde.Hayri Kozak Polat'cılar Turgay Kıran'a oy verecektir deyince Timur Kuban'a sordum twitter dan.O da bana bunu yazdı.

TimurKUBAN Timur KUBAN

@emre_arici TK ve ekibine çok enteresan bir destek var. bu da aslında bir bakıma sevindirici zira bir tek o ekip liseli lisesiz dengeli :)

3 adayın listesindende sanırım birileri olacak..Akşam haberlerde özgür buzbaş diyordu..Kaçırmayın falan diye.

Yalnız ben biraz tırsıyorum seçimlerde.Hayri Kozak Polat'cılar Turgay Kıran'a oy verecektir deyince Timur Kuban'a sordum twitter dan.O da bana bunu yazdı.

TimurKUBAN Timur KUBAN

@emre_arici TK ve ekibine çok enteresan bir destek var. bu da aslında bir bakıma sevindirici zira bir tek o ekip liseli lisesiz dengeli :)

Turgay Kiran secilirse bu camia batar. Adnan Polat döneminden cok daha beter oluruz.

Saçmalamayın ya.Unal Aysal olacak tabiki.O kadar güçlü bi yönetim varken nie Helvacı veya Kıran olsun.Meraklanmayın %1000 Unal Aysal olcak içim rahat benim

Turgay Kiran kac kere baskan oldu da hemen batariz matariz falan diyorsunuz.

Hani örnekleri varsa, koyun masaya, ama yoksa ben böyle birseyi kabul edemiyecegim.

Ayrica Galatasaray`li herkesi, Galatasaray icin mücadele etmek istiyen herkesi ben saygiyla karsilarim. Bazi yorumlari biraz abartili buluyorum.

Insallah secilmez tabi ama o ayri konu.

Durmadan Polat'a verilen 3.000 oy nereye gidecek buyuk ihtimalle Kiran'a gidilecek diye uydurma laflar var...3 bin oy verenin en az 2000'i Polat'a artik vermezdi zaten...Eger oyle olsa 1980 kisilik mali kongrede acik ara farkla ibra edilmeme olmazdi...Adnan Ozturk Polat'a karsi 400-500 oyla kaybetti diye hatirliyorum ki bu durumlarda degildik,sampiyonluk yarisimdaydik...A.Ozturk % 20 liselilerden % 80 alaylilardan oy aldigini belirtti zaten...T.Kiran elinde kagit oyuncu okuyor bircogunu bilmiyor bile...M.Helvaci 7 senedir yonetimdr bir anlatiyorki melek adam...A.Gucu macinda farkina vardim diyor geri kalan 6 sene ne yapti acaba...Hukukcularin agzi iyi laf yapar bu devamli yalan soyluyor...Ben riva-Sirket birlesmesi-stadla ugrastim hep diyor yalana bakarmisiniz...Stad ve Riva isini İsin Celebi yuruttu hep kendisi birlesmede etkin rol oynadi sadece...Sahsen Kiran ve Helvaci toplamda 1000 oyu gecerse Genel Kurul'la ilgilide cok olumsuz dusunmeye baslayacagim

Emin olmadigim icin Kitambala´nin videolarini izliyorum Youtube´da :D Nasil futbolcu acaba diye :D

Haluk Yürekli falanda programda olacak..Haluk'u severim sağlam gazetecidir.

Turgay Kiran kac kere baskan oldu da hemen batariz matariz falan diyorsunuz.

Hani örnekleri varsa, koyun masaya, ama yoksa ben böyle birseyi kabul edemiyecegim.

Ayrica Galatasaray`li herkesi, Galatasaray icin mücadele etmek istiyen herkesi ben saygiyla karsilarim. Bazi yorumlari biraz abartili buluyorum.

Insallah secilmez tabi ama o ayri konu.

Dün söylediklerini dinledin mi ?? Bu adam baskanimiz olursa cidden Polat döneminden cok daha beter oluruz. Adam resmen eglenmek icin aday olmus gibi hava sezdim kendisinde. Böyle insanlar Galatasaray'da baskanlik yapmayi hak etmiyor. Adamin hic bir agirligi yok.

Üst Alt