GSC Haber - Galatasaray Seçime Gidiyor! (Ertelendi) - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ali Yüce Drsun döneminde yönetim kurulundaydı
Ali Öğütücü Dursun dönemi Mağazacılık A.Ş. Genel Müdürü
Serdar Eder Galatasaray Sicil Kurulu Başkanlığı yapmış reklamcı
Cemal özgörkey 10 senedir başkanlığa aday olsun diye bekliyoruz. Safi PR başka birşey değil.

Çok ama çok kilit bi seçim olacak hem bizim hemde rakipler için

Gs ve fatih terim egemenliğinde geçen bi futbol dönemindeyiz yine,bu egemenliği yıkmak içinde gs ve gsli hariç herkes büyük bir savaş veriyor

mhk tff algılar şunlar bunlar derken işin sonunda yine ilahi adalet devreye giriyor biz gülüyoruz ,biz gülmüyosak diğerlerinide güldürmüyor rabbim

dursunun başkanlığa sızma süreci,akabindeki rezil 2-3 sezonla fbnin yine bi bok yapamaması bjkninde iyi kadrolar kurması sebebiyle bjknin ekmeğine yağ sürmüştü

özelliklede bu sezon koçun ,acunun ,rıdvanın ,medyanın ,bütün kurumların ve özelliklede siyasetin nasıl çalıştığını görüyoruz,hocayı azda sevsek çokta sevsek,azda eleştirsek çokta eleştirsek varolduğu vakit bi şekilde rakipleri alaşağı ediyor.medyayı takip ederken gsliler dışında herkesin terimin bir şekilde gitmesi,gönderilmesi şeklinde kudurduğunu görüyoruz

benim korkum devlet eliyle dursunun başkanlığa sızdırılması ve elimizdeki arazilerin devlete peşkeş çekildiği dönemki gibi,yine birinin seçilip (atanıp!) terimi gönderip bizide başarısız bir döneme sokması

bu hainliğin kokusunu eşref hamamcıoğlundan fazlasıyla alıyorum ama bu burak elmasta olabilir başka biride olabilir

Hain olacak kişi her kimse o kişi seçilmesin,tahmin ediyorumki terimin gönderilip fbnin önünün açılması sağlanmaya çalışılabilir

çalışılırsa diyede dikkatli olmalıyız yoksa arazilerin bi anda elimizden uçtuğu gibi terim,kupalar,başarılarda uçabilir

Yigit Sardan´i begenirdim zamaninda. Boylu poslu, karizmatik, ismi gibi babayigit görünümlü bir adam.

Maalesef kötü yönetiliyoruz, ve bunu düzeltebilecek kimseyi göremiyorum. Kulüp yönetimine en azindan eli güclü zenginler gelse, ama bu modeller de yok. Kimse de demesin biz öyle böyle bir kulüp degiliz fenerbahce öyledir vesaire, bize de olaganüstü bir avantaj saglar bu durum. Kulübü ileriye götürecek projeleri hayata gecirecek insanlar da yok.

Ali Koc evet rezil rüsva olmustur parasiyla. Ama söyle bir düsünün ki adam öyle fenerli ki, kendisini rezil rüsva bir duruma düsürmeyi göze alabilecek kadar kulübüne baglilik hissi yasiyor. Gözünü kirpmadan 700 Milyon dollar borcun altina girdi. Bizde ise borc vermekten bile korkuyorlar, alamayacaklar diye. Simdiye dek sadece baskanligi döneminde en az 200 milyon dollar sokmustur kulübe, ve parasiyla rezil olmayi göze almistir.

Bizde Fatih Terim gibi bir avantaj varken, o yatirimlari büyük faydaya cevirebilme potansiyalimiz var. Yönetimlerimiz her defasinda sinifta kaliyor maalesef. Fatih Hoca ile calismak da hem cok kolay, hemde cok zordur. Gelen Baskan Terim realitesini tanimasi gerekiyor net olarak.

Onun disinda Ahmet gelmis mehmet gelmis gram degistirmiyor bizim icin durumu. Mustafa Cengiz yönetimi de Hoca olmasaydi bir sene barinamazdi.
Adnan Polat mi dönse bari ? en azindan borazan gibi sesi vardi.Demek istedigim fiziksel özellikleri göre secebiliriz yönetimi aslinda.

Son düzenleme:
Aşağıdaki videoda 50:15’ten itibaren seçim konuşuluyor. Adnan Polat desteği ile Yiğit Şardan’ın aday olacağı söylenmiş. Kulislerde listesinde Hakan Üstünberk ve Haldun Üstünel konuşuluyormuş. Haldun Üstünel’in paylaşımlarından ben kesin gözüyle bakıyorum. Abdürrahim Albayrak’ın bu listeye girebileceği söyleniyormuş. MC’de Polat destekli olduğu için doğru olabilir bence. Böyle bir şey olursa şu anki yönetimin devamı bir liste olur. Eşref Hamamcıoğlu’da güçlü bir liste ile aday olacak demişler.
1-Burak Elmas
2-Metin Öztürk
3-Yiğit Şardan
4-Eşref Hamamcıoğlu
şeklinde adaylar gözüküyormuş ama kendi fikrine göre birleşmeler olması olasıymış.

Aşağıdaki videoda 50:15’ten itibaren seçim konuşuluyor. Adnan Polat desteği ile Yiğit Şardan’ın aday olacağı söylenmiş. Kulislerde listesinde Hakan Üstünberk ve Haldun Üstünel konuşuluyormuş. Haldun Üstünel’in paylaşımlarından ben kesin gözüyle bakıyorum. Abdürrahim Albayrak’ın bu listeye girebileceği söyleniyormuş. MC’de Polat destekli olduğu için doğru olabilir bence. Böyle bir şey olursa şu anki yönetimin devamı bir liste olur. Eşref Hamamcıoğlu’da güçlü bir liste ile aday olacak demişler.
1-Burak Elmas
2-Metin Öztürk
3-Yiğit Şardan
4-Eşref Hamamcıoğlu
şeklinde adaylar gözüküyormuş ama kendi fikrine göre birleşmeler olması olasıymış.

Sportcell'de Burhan Can Terzi Yiğit Şardan ile görüştüm aday olmayacak diyordu.

yiğit şardan haldun üstüneli getirebilecek yegane insandır fakat sanmam o da küskün

burak elmas zayıf gibi görünsede söylenenler dogruysa listesi epey güclü faruk süren mehmet cansun etkisi var bariz

Sportcell'de Burhan Can Terzi Yiğit Şardan ile görüştüm aday olmayacak diyordu.

Kerem Övet kulüp üyesi, bu bilgi daha güvenilir ondan. Burhan can gazeteci olduğu için ona karşı yalanlamış olabilir. Eşref Hamacıoğlu’da henüz doğrulamadı ama olacağı kesin. Ben Haldun Üstünel’in paylaşımlarının boşa olmadığını düşünüyorum, o yüzden Yiğit Şardan olmaz başkası olur ama Üstünel kesin bir listede var gibi geliyor.

Kerem Övet kulüp üyesi, bu bilgi daha güvenilir ondan. Burhan can gazeteci olduğu için ona karşı yalanlamış olabilir. Eşref Hamacıoğlu’da henüz doğrulamadı ama olacağı kesin. Ben Haldun Üstünel’in paylaşımlarının boşa olmadığını düşünüyorum, o yüzden Yiğit Şardan olmaz başkası olur ama Üstünel kesin bir listede var gibi geliyor.
Eşref Hamamcıoğlu kesin gibi ama Yiğit Şardan'ın olacağını düşünmüyorum ben. Hakan Üstünberk falanda listesinde olmaz.

Faruk Süren: “Burak Elmas’ın arkasında değilim, yanındayım. Çok ciddi, çok zor bir görev. Çok zor bir miras devralacak. Zor bir dönem. Birçok problem var ama bütün bunlarla baş edecek bir ekip kuruyor.” (Sportcell)

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fanatik muhabiri Yakup Çınar: "Başkan adaylarından biri, Fatih Terim’le çalışmayı düşünmüyor. Teknik direktörlük görevi için gündeminde iki isim var. Okan Buruk ve Ömer Erdoğan. Seçim öncesi oluşabilecek oy kaybı nedeniyle muhtemelen açıklamıyor. Tahminim Eşref Hamamcıoğlu."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt