Galatasaray - Sevilla (2 Mart 1993) | Hazırlık Maçı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray - Sevilla (2 Mart 1993) | Hazırlık Maçı

fb5e3f4cff18a8a4ad27ca2411bbfb1f.jpg

2 Mart 1993 tarihinde İnönü Stadı'nda Maradona'lı Sevilla'ya karşı oynadığımız hazırlık maçı..

Maç 1-1 bitmiş, takımımızın golünü Gütschow atarken Sevilla'nın gölü genç yetenek Davor Šuker'den gelmişti..

Galatasaray 1 vs Sevilla 1 Amistoso 1993 Maradona, Simeone - YouTube

Geçen yine bir belgeselini izledim. Maradona gerçek bir efsanedir. Keşke özel hayatına dikkat etseydi.

ilk gittigim mac midir emin degilim ama ilk gittiklerimden biri oldugu kesin

Bu macin bir kac ay ya oncesi ya sonrasinda da ayni yerde metallica konserine gittiydim

Tribündeydim. Açıkçası sırf Maradona'yı izlemek için gitmiştim. Ayağına top geldiğinde bir heyecanlandırıyordu. O günlerde Maradona Galatasaray'a gidebilir söylentilerinin ayyuka çıkması sebebi olarak bu maç gösterilmişti. Keşke onu Galatasaray forması ile görseydik.

Hayal meyal hatırlıyorum bu maçı (canlı izlemedim naklendi yanılmıyorsam). Yalnız dikkatimi çekti Sevilla’nın forma sponsoru Ege Seramikmiş :) bu maça özel olabilir tabi de bugünlerden bakınca öyle gibi duruyor.

Hayal meyal hatırlıyorum bu maçı (canlı izlemedim naklendi yanılmıyorsam). Yalnız dikkatimi çekti Sevilla’nın forma sponsoru Ege Seramikmiş :) bu maça özel olabilir tabi de bugünlerden bakınca öyle gibi duruyor.
o maça özeldi adnan polat vermişti. hatta o aralar bütün gazetelerde maradona galatasaray'a gelecek diye yazıyorlardı.

hatta fetö ibnesi şeref tribününden izlemişti maçı.

Üst Alt