Galatasaray, Sezonun İlk Çalışmasını Gerçekleştirdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Sezonun İlk Çalışmasını Gerçekleştirdi!

cb3abc29627f454b9eaa7cd7ec81bf9b.jpeg

Şampiyon Galatasaray, 2019-2020 sezonu öncesindeki ilk çalışmasını bugün gerçekleştirdi…

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sabah saatlerinde bir araya gelen takımımızda oyuncularımızın bir grubu, sağlık kontrollerine tabi tutulurken diğer grup antrenman yaptı.

Sabah antrenmanına salonda core ve aktivasyon çalışmasıyla başlandı.

Antrenmanın ana bölümünde sahada ve rampada koşu çalışmaları üzerinde duruldu.

Ali Yavuz Kol, Atalay Babacan, Batuhan Şen, Berk Balaban, Boran Güngör, Erencen Yardımcı, Gökay Güney, İsmail Çipe, Metehan Mertöz, Mirza Cihan ve Mustafa Kapı, sponsor hastanelerimizden Medical Park Bahçelievler Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti.

Günün ikinci antrenmanında ise salondaki core ve aktivasyon çalışmasının ardından sahada topla teknik çalışmalar yapıldı.

Takımımız, 2019-2020 sezonu hazırlıklarına yarın Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştireceği çift antrenmanla devam edecek.

İdman raporu | 4 Temmuz Perşembe

Mitroglou çabuk gözden çıkarıldı gibi geliyor bana. Sağlam bir kamp geçirse ilk 11'i alabilecek potansiyeli var. Diagne'yi satıp bir scout transferi yapsak, Vedat için de illa isteniyorsa sezon sonunu beklesek daha mantıklı.

En nefret ettim olay, kamp 30 tane genc oyuncu götürülür bir tanesi a takimda kalmaz, ara sira nasil oluyorsa biri tesadüfen kaliyor. Ya bukadar yetersize ne diye hala takiminda tutuyorsun? ya kiralik gönder yada postala gitsin

Yeni nijeryalı uşakta tam futbolcu fiziği var. Umarım sağlam bir adım atmış oluruz. Marcao'dan sonra turnayı gözünden vuralım.

Üst Alt