Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı İddiası!

8895a1.jpg

Galatasaray sezonun ilk transferini yaptı, uzun süredir takip edilen...

Haberin devamı GSC Portal'da!

Cevap: Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı!

Kim ki bu adam Güney amerikanın balta girmemiş ormanlarından gelecek, 2.5 milyon euro alacak, bi de utanmadan ŞLye gitmezseniz ben yok bik bik diyecek.

Oha lan belki libertadores bile görmemiş adam gelip Şampiyonlar Ligi maddesi mi koydurtacak ??

Edit:Yönetim fesh edebilir maddesini koydurmuş.O daha da saçma.Ayrıca Libertadoreste de oynamış.

edit2: Transferine karşı değilim gelsin lakin 2.5 milyon euro komik bir rakam ona dem vurmuştum :)

Bence ters yazmışlar.

Bonservis 2,5m.

3 yılda alacağı para 4,5m. :asd:

veliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveli

veliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveliveli

live performance yapmışsın renkdah

Kim ki bu adam Güney amerikanın balta girmemiş ormanlarından gelecek, 2.5 milyon euro alacak, bi de utanmadan ŞLye gitmezseniz ben yok bik bik diyecek.

Oha lan belki libertadores bile görmemiş adam gelip Şampiyonlar Ligi maddesi mi koydurtacak ??

Adam koydurmuyor o maddeyi. Yönetim koydurmuş. Eğer ceza alırsak sözleşmeyi feshedebiliriz diye. Gerçi haber ne kadar doğru orası ayrı.

Saçma haber,

Haber'de sadece oyuncuyla kontrat'i fesh edebilecegemiz yaziyor, ee 4.5 milyon ne olacak?

İnşallah gelir.

Hızlı, Hırslı , Mücadeleci , Füzeci, 24 yasında , Avrupa Başarısı yok.

Daha ne avantajı olsun?

bize yar edeceklerine pek ihtimal vermiyorum ama geldiyse süper olur

4,5 M € takıma

2,5 M € oyuncuya

kimse canlı izlemediği bir adamın bu maliyetine gelir inşallah diyenler var ilginç..

Üst Alt