Galatasaray Spor Kulübü 34. Başkanı Ünal Aysal


B_10055_b.jpgBugün yapılan Olağanüstü Seçim Genel Kurulu'nda Ünal Aysal, kulüp tarihinin en yüksek oyunu alarak (2998 oy) Galatasaray Spor Kulübü Başkanı oldu. Diğer başkan adayları Turgay Kıran 573, Mehmet Helvacı da 397 oy aldı.Ünal Aysal

İstanbul'da 1941 yılında doğan Ünal Aysal, liseyi 1960 yılında mezun olduğu Galatasaray Lisesi'nde, yüksek öğrenimini ise İsviçre Neuchatel Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamladı.Galatasaray Lisesi'nden mezun olduğu 1960 yılından itibaren, çalışma hayatına başlayan Ünal Aysal, 1970-72 yıllarında Koç Holding bünyesindeki Ram Dış Ticaret Şirketi'nde ihracat koordinatörü olarak görev yaptı, 1974 yılında Unit International'ı kurdu. Aysal, 1984 yılında petrolün yanı sıra elektrik üretimi ve anahtar teslim santral inşa ve finansmanı projelerinde ihtisaslaştı. Turizm sektörüne de giren Aysal, bin kişinin çalıştığı Unit Group'un çatısını oluşturan 23 şirketin yönetim kurulu başkanı olarak yürüttüğü girişimlerden başka, bazı yatırımcı Avrupa şirketlerinin yönetim kurullarında da faal üye olarak çalışıyor.Ünal Aysal 1999 yılında, Türkiye'yi yurt dışında en iyi temsil eden iş adamlarından biri olarak, Bakanlar Kurulu kararı ile Cumhurbaşkanı tarafından verilen ''Yüksek Liyakat Madalyası'' ile onurlandırıldı. İktisadi Araştırmalar Vakfı, Tez Değerlendirme Yarışması'nın sponsorluğunu üstlenen Ünal Aysal'ı, her yıl yapmış olduğu katkılardan dolayı şeref üyeliğine seçti.Ünal Aysal'ın Listesi

Başkan Ünal Aysal'ın yönetim kurulu ve diğer listeleri şöyle:Yönetim Kurulu Üye Listesi: Semih Haznedaroğlu, Ali Dürüst, Sedat Doğan, Celal Gürcan, Mete Başol, Refik Arkan, Adnan Öztürk, Ali Gürsoy, Aka Gündüz Özdemir, Adnan NasYönetim Kurulu Yedek Üye Listesi: Ahmet Ocaklı, Abdurrahim Albayrak, Emir Sarıgül, Mehmet Cibara, Necati DemirkolDenetim Kurulu Aday Listesi: Mete İkiz, Ural Aküzüm, Halil Kaya ÖzerDenetim Kurulu Yedek Üye Listesi: Oğuz Evrenos, Cenk Nuri Soyer, Suat SarıDisiplin Kurulu Üye Listesi: Coşkun Gültekin, Okan Tekinşen, Uğurman Yelkencioğlu, Celal Açar, Yıldırım Baysal, Atilla Donat, Kunter AkyürekDisiplin Kurulu Yedek Üye Listesi: Cemal Burnaz, Can Baydarol, Hamdi Barıştıran, Altan Darnel, Eşref AlaçayırSicil Kurulu Üye Listesi: Serdar Eder, Çetin Öztürk, Mehmet İpekdokuyan, Ali Tüzmen, Ali Esat Tansev, Burçin TunçelSicil Kurulu Yedek Üye Listesi: Gürkan Elişin, Mesut Karaaslan, Levent ŞahinoğluGalatasaray Spor Kulübü 34. Başkanı Ünal Aysal - 14.05.2011 19:36 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.orgB_4d534e61e97284f8aa3ec67200241f76.jpg
B_885833ae7b7e5701e08b1355b0d99d9e.jpg
 
Cevap: Galatasaray Spor Kulübü 34. Başkanı Ünal AysalHayırlı uğurlu olsun umarım o makama yakışır bir başkanlık yaparsın gerçi bundan şüphem yok :))))
 
Cevap: Galatasaray Spor Kulübü 34. Başkanı Ünal AysalHayırlı olsun Reis Ünal Aysal.Buralar değerlenebilir.
 
Cevap: Galatasaray Spor Kulübü 34. Başkanı Ünal AysalHayirli ugurlu olsun, insallah Galatasarayimizi iyi temsil eder.Ama hicbirin taraftari degildim, bir daha da baskan filan tutman. Polati gecen secimde tutum, ve ne oldugunu gördük :)
 
Cevap: Galatasaray Spor Kulübü 34. Başkanı Ünal AysalBugün kurtuluşumuzun ilk günüdür. Bugün bayram günüdür. Hayırlı olsun.
 
Cevap: Galatasaray Spor Kulübü 34. Başkanı Ünal Aysalünal aysal başkanımız özlenen galatasarayı hem camia oalrak hem de sportif oalrak geri getircek çalışmlarda bulunması ve başarılı olması dileğiyle.büyük başkan konuşmasına az kaldı..
 
Cevap: Galatasaray Spor Kulübü 34. Başkanı Ünal AysalYeni Yönetimimiz hayırlı uğurlu olur inşallah. Tüm branşlarda başarıdan başarıya koşmak dileğiyle.
 
Üst Alt