Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Önemli Açıklama - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Önemli Açıklama

Cevap: Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Önemli Açıklama

aboooovvvvvvv çok sert :asd:

ulan hamsi sadri bile daha sert konuştu , yazık ulan

ne bekliyorsunuz diyenlere

aciklamada yazsaydi UEFA YA GIDIYORUZ SIKAYET ETMEYE, iyi olmazmiydi

Gidelim iste Uefa'ya artik .. daha neyi bekliyoruz?

playoff bitmeden ancak bu kadar beklenir, bi bitsin lig o zaman agizlarini tam acarlar herhalde

aciklamadan memnun olmayan arkadaslardan öneri aciklamalar bekliyorum ..

Doğru ve güzel bir açıklama olmuş başka ne yapabilirdik ki zaten? Şimdilik bu açıklama yeterli şimdi gelişmeleri takip edelim.

bizim taraftar yorumlardan anlaşılıyor çok aksiyon flimi izlemişler bu açıklamayı hiç bişey gibi yorumluyorlar. bizim taraftar aksiyon flimlerinin verdiği yan etkiyle küme sahaya çıkmıyalım ligden çekilelim gibi +13 sohbetler yapmaya başlamıştır. Yönetim her zaman ki gibi tam zamanında güzel bi açıklama yapmıştır..

bunlar yetmez görevi kötüye kullanmaktan dava açmalıyız gerekirse play off oynamamalıyız

TFF'ye derhal ihtarnama cekılsın ve olası UEFA Facıasında tarıhı bır tazmınat davası ve görevi kötüye kullanma davaları hem avrupada hem türkiye mahkelerınde acılsın!! ve klupler bırlıgı baskanlıgına acılen ya ıbrahım yazıcı yada bızden bırı gecsın...Bu mıllet koyun, sen basa gecıp uyandırmazsan oyle gıderler...

Üst Alt