Haber - Galatasaray Sportif AŞ Yine Zarar Açıkladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Galatasaray Sportif AŞ Yine Zarar Açıkladı

DViQIgNXcAE7XPD.jpg

Son düzenleme:
genel yönetim giderleri 2017de nasıl 3 kattan fazla artar. dursun mehmete baya sağlam maaş bağlamış sanırım gider ayak

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cibuti futbol takımları bu kadar kötü gelir tablosu açıklamıyordur.

Not: Cibuti'de futbol takımı olup olmadığını bile bilmiyorum

Alnitak Alnilam Mintaka

Adim adim ibra olmamaya yaklasiyor dursun. Yakinda ülkeyi terkedecek korkudan

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Hem Rivayi sat hem bi ceyrekte -123 milyon... Bide adama capsiz, yeteneksiz diyorduk. Adam sivamada master yapmis!

Merak edenler için 6 aylık dönem için 117 milyon TL eksideyiz.

Fark büyük ama sene sonunda elde edilecek başarı gelirleri ile bu seneyi başa baş hatta artıda bile kapatabiliriz. Ndiaye'den gelen para falan da eklenmiş değil buraya zira bu Haziran-Kasım arası dönemi kapsıyor.

Daha da iyi bilen arkadaşlar varsa yorum yapsın.

Hem Rivayi sat hem bi ceyrekte -123 milyon... Bide adama capsiz, yeteneksiz diyorduk. Adam sivamada master yapmis!

O paraların burada olması imkansız. Sözde geldiği söylenen 500 milyon TL'yi 300 küsur milyon TL'ye kırdırdılar. Hasılat 262 milyon TL olarak görünüyor 6 ayda. Yani o paranın bunun içinde olma ihtimali yok. Direkt banka borcuna gitti desem geçen senenin aynı 6 aylık dönemindeki finansman giderlerine bakıyorum değişen bir şey yok. Burada borcumuzun euro cinsinden olması sebebiyle ve EURO'daki de artıştan dolayı TL bazında borcumuz aynı kalmış olabilir.

Bundan önceki aciklamada 10 milyon kar edilmisti yani son 3 ayda yapilmis bu 127milyon zarar. Dursun resmen hortumlamis galatasarayi. Bosuna saraya da hirsiz var hashtagi acilmadi twitterde. Insallah bir acik vermistir hirsizlik yaparkeneki ozaman sürüm sürüm süründürürler seni

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Galatasaray Sportif AŞ'nin 01.06.2017-30.11.2017 dönemleri arasında 116 milyon lira zarar ettiği açıklandı. Bu süreçlerdeki zarar 2016 yılı için 144 milyon liraydı.

5 yıl üst üste zarar edilmesi durumunda bağımsız iki denetçi ataması yapılacak muhtemelen. Pek mümkün olmasa da yıllık bilançoda kar açıklanmazsa gelinen durum bu.

Az zarar etmişiz günde 1 trilyon zararı var diyordu ekonomistler
Doğru bir plânlama ile banka faizlerinlerinden kurtularak iyi sponsor desteği ile rahata kavuşabiliriz

abv juve

CL'ye gitmiş olsak o süreçte elimize 30 milyon euro civarı para geçecekti muhtemelen bu da bizi kara geçirecekti.

Bilmiyorum gerçi ödemelerin ne kadarlık bir bölümü o dönemde yapılıyor.

Üst Alt