Galatasaray, Tam 16 İsimle Anlaştı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Tam 16 İsimle Anlaştı!

1444419_5fc2660e539a978403f2272bed649c9e_640x640.jpg

Scout ekibi belirliyor... Cenk Ergün görüşüyor... Mehmet Özbek onaylıyor...

Galatasaray'da Igor Tudor'un onay vereceği bir sağ bek, bir sol bek, iki stoper stoper, bir ön libero, bir kanat oyuncusu, bir de forvet toplam 7 oyuncu transfer

Yönetiminin şu ana kadar ön görüşme yaptığı ve menajerleri aracılığıyla anlaştığı 16 isim var.

6 oyuncunun menajeri de Ergün'e oyuncularının imza atmaya hazır olduğunu iletti.

İŞTE O İSİMLER...

Evgen Khacheridi - Dinamo Kiev
Bruno Ecuele Manga - Cardiff City
Godfrey Oboabona - Çaykur Rizespor
Charlie Taylor - Leeds United
Jan Kirchhoff - Sunderland
Jason Lowe - Blackburn Rovers
Josip Radosevic - Salzburg
Junior Hoilett - Cardiff City
Gheorghe Grozav - Terek Grozny
Matthias Ostrzolek - Hamburg
Luciano Balbi - Real Valladolid
Martin Kelly - Crystal Palace
Kiko Femenía - Alaves
Mattias Johansson - AZ Alkmaar
Haris Seferovic - Eintracht Frankfurt
Ibrahima Balde - Reims

Habertürk

Hala mehmet özbek sözde baskan genel kurulda elestirileri dikate alacakdi

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Acaba şu özbek haberleribi yaptırmak ne kadara mal olmuştur.

Neyse haziran ayı geldiğinde, ibre yine adem,tunay,tolgay gibi yeteneksizlere döner.

DEFOL dursun!

sonuçları açıklanmayan ESC katılımcı listesi gibi olmuş, sonuç açıklanmadıkca kimseyi ilgilendirmeyen liste

bunların hepsinin sözleşmesi sezon sonu bitiyor.

Bizim kriterlerimize uymuyorlar. Bonservis vermemiz lazım
Bu Mehmet denen hıyar mıydı yoksa Levent denen öküz müydü tam hatırlamıyorum ama birisi demişti bonservissiz oyuncular almak istemiyoruz imza parası falan istiyorlar diye.

Bu kadar gerizekalı adamı bir araya toplamak gerçekten muhteşem bir başarı, Aziz bile yapmaya kalksa bu denli bir çalışmayı gerçekleştiremez.

Geçen Suphi Çelik demişti "ne kadar mal varsa Galatasaraylı" diye. Hakikaten öyle, genel kurula falan da bakınca ben de böyle düşünmeye başladım artık.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Son düzenleme:
Arkadaşlar ya basın ya da yönetim bizlerle çok ağır bir şekilde taşak geçiyor. Burada 16 isimle anlaştı haberi yapılıyor. Diğer başlıklarda da Vitor Hugo isminde bir futbolcuyla anlaşıldığı haberi veriliyor. Bu 16 isim içinde Vitor Hugo yok.

Umarım genç, başarıya aç, takım oyununa uygun gibi belirli kriterleri tutuyordur bu isimler çünkü hiçbirini tanımıyorum

16 oyuncuyla anlaşıldığı halde 6 oyuncunun imza atmaya hazır olması durumunu anlayamadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mehmet özbek yerlilerden sonra yabancılar ile batırma peşinde 2 sene daha zarar ederse kayyum diyoruzda 2 seneye kalmaz gibi bu iş bunlar kaldıkça

Üst Alt