Galatasaray Taraftarı Terim'i Neden İstemez? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Taraftarı Terim'i Neden İstemez?

kardeşim liderlik mevzularını ayrı konuşuruz takımın başında hoca var fatih terim niye gelmiyor diyorsun, şaka mı yapıyorsun ?
Yav biriyle anlaşmadan hoca mı kovulur bu aşamada? Zaten kovarsın ertesi günde x gelir her zaman olduğu gibi. Bu aciz yönetim tek çıkar yolunun malum isim olduğunu bilmiyor sanki, eminim bırak teklifi yalvarmışlardır bile.

Yav biriyle anlaşmadan hoca mı kovulur bu aşamada? Zaten kovarsın ertesi günde x gelir her zaman olduğu gibi. Bu aciz yönetim tek çıkar yolunun malum isim olduğunu bilmiyor sanki, eminim bırak teklifi yalvarmışlardır bile.
ben emin değilim.

dursun ile bu takım bir sene 6. bir sene 4. oldu.

tudoru kovar yerine yılmaz vuralı getirse şaşırma.

Milli Takımdan teklif geldiği zaman da; 'senede 5 maç yapacağım, iyi para. Galatasaray'da 3 kulvarda 45 maç yapıyorum, yorucu bir tempo.' diye kafasında kurmuştur muhtemelen. Terim'in çıkarlarını gözeten biri olduğu konusunda hemfikirim. Hatta bu huyunu bilen biri olarak şu anda da takımın başına geleceğini de zannetmiyorum. Böyle bir riski göze alamaz. Zamanında, 8. olduğumuz sene Adnan Polat kapısında yatmıştı ama olmamıştı. Hagi en kötü zamanda gelip, sorumluluk almıştı. Terim'i hem istemeyen, hem isteyen biriyim bu arada. Gelmesini Galatasaray'ın başarısı ve bekası için çok isterim. Egosu ve bencilliğine mecbur katlanacağız artık.

Şahsen hiçbir istememe nedenim yok. Hatta kendisine saygım çok büyük. Burada Aysal yüzünden hakaretler edilirken dahi yapmayın etmeyin demişimdir. Ama gerçekten sıkıldım. Yahu ne bitmek bilmez bir döngüymüş. Bunun Terim ile alakası yok bizim kulübün zihniyeti ile alakası var. Terim'e kızdığım tek notka ise ne zaman gitse arkasında ne bir devam edecek yardımcı ne de ciddi bir sistem bırakıyor.

Herkes çenesini kapatacaksa; medyada yapılan haberlere sessiz kalınıp her türlü algıyı dağıtmakla mücadele edilecekse gelsin.

Yoksa iki yenilgi sonrası Terim tartışılacaksa, Terim’in sivri açıklamaları büyütülüp şişirilecekse gelmesin.

Aslında en önce yönetim değişmeli de o ayrı bir konu.

“Güzel bir gün; keyifli bir gün”

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Seni başkası için terkeden eski sevgiliye "lütfen geri dön seninle yaşadığım mutlulukları kimseyle yaşayamıyorum" demek gibi bişey. FT iyi bir teknik direktör olabilir ama zor bir insan.

Şu an için Tudorla devam edilmemeli konusunda herkes hem fikir. Bu saatten sonra zaten yabancı hoca gelmemeli, elde kim var, Yılmaz Vural falan mı gelsin istiyorsunuz ben anlamıyorum. Mantıklı bir isim söylesin şu forumda Terim’i istemeyenler. Burada bile terimin istenmediği açıksa, yönetim nasıl getirsin bu çıkmazlarla. Bırakın adamın özel hayatını basın ilişkilerini, ben de 4/4’lük bir adam falan demiyorum. Şu anlık en iyi yerli antrenör bu adam ve Galatasaraylılığını her yerde her zaman dile getiriyor, bu bile yeter bize. Hal ortada, büyük takımlardan gelen 3 atıyor giden 5 atıyor hala daha terim olmaz egolu bizi sattı gitti falan diyorlar forumda. Gören de bizi satıp fenere gitti falan sanar ha, milli takıma gitti adam. Şenol güneş bu sene milli takımı reddetti diye Beşiktaş vatan haini ilan ediliyordu, şimdi Terim icin söylenenlere bak. Her neyse şu durumda bile zaten Terim’i istemeyenlere gelenden geçenden 5 yemek müstehak, fazla takılmıyorum artık bu işe.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gereksiz bir duygusal düşünce var niyeyse. küme düşecek olsak yine duyar kasacak tipler var ama gel gör ki terim gelse fbye 2 çaksa imparator terim derler bunlar..

Mevcut şartlarda bizi şampiyon yapma ihtimali en yüksek isim olduğu için istiyorum. İstemeyenlerin de kendine göre haklı sebepleri var, bence keskin şekilde karşı tarafı yaftalamamak lazım.

Terimci vs Anti Terim dalgasını son derece gereksiz buluyorum açıkçası, evet YD'nin kayığına binmesi hakikaten tam bir hayal kırıklığıydı, ama aynı adamın dönemlerinde tarifsiz başarılar elde ettik. Çok ta derinlere inmemek lazım, hepi topu futbol neticede.

gereksiz bir duygusal düşünce var niyeyse. küme düşecek olsak yine duyar kasacak tipler var ama gel gör ki terim gelse fbye 2 çaksa imparator terim derler bunlar..

Ne alakası var? O zaman size de biri çıkıp Terimsiz gelen şampiyonlukta üzülüyorsunuz dese ne olacak?

Terim dışında şu an çözüm yok diye düşünen biri olarak söylüyorum bunu.

Kusura bakmayın ama Terimci denen bir grup var taraftar içinde takım son maçta şampiyonluk için oynasa o gün ters birşey olsa da Terim diye bağırsak diye hazırda bekliyorlar. Bakın biraz önce eleştirdiği Mancini daha ayağını Arena'ya bastığı 2. veya 3. maçta İmparator Terim sloganlarına maruz kaldı. Bu da haliyle insanları tiksindiriyor. Terim'den olmasa da sürekli bu atmosferle yaşamaktan tiksindiriyor.

Yav hadi ben de istemeyen taraftayım gerekirse izahını da yaparım o problem değil de siz şunun cevabını neden veremiyorsunuz onu izah ederseniz belki neden istemediğimiz noktasını açıklamaya izah kalmaz.

Terim neden şu an Galatasaray'a gelmiyor? Teklif yok vs gibi komik durumlara düşmeyin, sadece neden gelmiyor cevabını verin, daha önce gelmediği bir dönem olmuştu yine takımın ihtiyacı vardı sonra geldi ama ne değişti ona göre ve bugün gelmemesinin sebebi nedir?
Teklif yok kardeşim TEKLİF YOK

İstemeyen insanlara da saygı duyuyorum. Şahsen, şampiyonluğun anahtarı Arda'nın gelmesine bağlıysa eğer 10. bitirmeyi yeğlerim. Terim bencil ve egoist bir insan maalesef. İstemeyenlerde bu sebepten dolayı sıcak bakmıyorlar.

Ne alakası var? O zaman size de biri çıkıp Terimsiz gelen şampiyonlukta üzülüyorsunuz dese ne olacak?

Terim dışında şu an çözüm yok diye düşünen biri olarak söylüyorum bunu.

Kusura bakmayın ama Terimci denen bir grup var taraftar içinde takım son maçta şampiyonluk için oynasa o gün ters birşey olsa da Terim diye bağırsak diye hazırda bekliyorlar. Bakın biraz önce eleştirdiği Mancini daha ayağını Arena'ya bastığı 2. veya 3. maçta İmparator Terim sloganlarına maruz kaldı. Bu da haliyle insanları tiksindiriyor. Terim'den olmasa da sürekli bu atmosferle yaşamaktan tiksindiriyor.
benim için şampiyonluğu kimin getirdiğinin pek bi önemi yok. terim olsa daha iyi olur benim için..

Üst Alt