Galatasaray Taraftarı Transfer Bekliyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Taraftarı Transfer Bekliyor!

Cevap: Galatasaray Taraftarı Transfer Bekliyor!

Hatirlayin Ribery Hagi doneminde son saniyelerde gelmisti. Ya oyle biri gelirse ??

bu saatte neyin transferi artık.zaten 10 yabancı olmuş.misi gitmicene göre yabancı transferi hayal.kaliteli yerli oyuncuda bulamazlar bu saatte zaten.geçmiş olsun eziyetle dolu bi 15 hafta var önümüzde.hayırlı uğurlu olsun...

Kendi adıma konuşayım, transfer falan beklemiyorum ama cok istiyorum. Daha fazla Mustafa Sarp, Ayhan Akman gibi oyunculari izleyip Galatasaray'dan sogumak istemiyorum.

ilk is önce takimdaki kalitesiz futbolcular temizlenmeli. sanmam dogru düzgün bir transfer yapacaklarini.

Transfer'le bence iş çözülmez.Rjikaard zamanında nasıl oyunu sabote eden belli başlı Türk oyuncular varsa işe ilk onlardan başlanmalı.Ayhan,Barış,Aydın ve Mustafa Sarp'la hiçbir şey olmayacagı belli.Aydın 5 yıldır üzerine hiçbir şey koymadı.Mustafa zaten bu takımın oyuncusu değil.Transferde önce TEMİZLİK şart!

Bu sezonki en iyi transfer Culio'dur.

Adnan Polat en iyi bildiğim şey diyordu futbol için . 10.sıradayız daha ne transfer bekliyorsunuz? adam futbolu biliyor Baros&Arda şunun şurasında 2 bilemedin 3 ay sonra sahada! sakatlar dönünce Galatasarayımız önüne geleni devirir önüne gelene 3-5 atar. Beceriksizler sizin gitmeniz en büyük transfer bizim için. DEFOLUNNNN!

Üst Alt