galatasaray taraftarına saldıran konyasporlular - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray taraftarına saldıran konyasporlular

Bu konyalılar net böyle oluyor genelde tanıdıklarım da böyle. Teke tek yemez 10 kişi çocugun elinden forma alırlar anca. İnşallah içerde çürürsünüz

Cahillik ve holiganizmin sonu. Her fikrin fanatiği olup okumadan ahkam kesenler yüzünden bu kadar görgüsüz bir toplum olduk.

İnsanın zoruna ne gidiyor biliyor musunuz? Bunlar 1 gece nezaretten sonra aynen devam edecekler. Adaleti başka yerde arıyorum mesela bu durumda. İçimde bu çocukları ultraslan yakalasa öpse diyorum yalan yok.

111c35f97d4c309594ca1245a0e4af6e.png

Turkiyenin her yerinde boyle maalesef rakip takim taraftarina terorist gozuyle bakiliyor, bu zihniyetteki herifler azınlık lakin engelleyemiyorsun yinede.

O oraya giremez, bu buraya giremez. Bu nedir ya. Geçenlerde Galatasaraylılar Beşiktaş'ın avrupa maçına gidiyor orada Galatasaray formalarını çıkarttırıyorlar. Ne geçiyor yani eline. Onun sana ne zararı var.

Şu yukarıda profili verilen herifte ülkü ocağındanmış. Türk haksızlığa karşı gelendir, ne zamandır 3-5 kişi bir çocuğu sıkıştırmak erkeklik oldu. Hiç mi terbiyesini almadı merak ediyorum.

Son düzenleme:
Şimdi sıçtılar

Evet ciddi bir ceza çekmezler ama hepsi ifşa oldular

1 genç kardeşimizi tek bulup erkeklik yaptılar ya şimdi de onlara erkekliği yapacak bir sürü adam çıkacaktır.
Totonuza dikkat edin gece yatarken

TapaTalK

Üst Alt