galatasaray taraftarına saldıran konyasporlular | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray taraftarına saldıran konyasporlular

Kulup kardesimize sahip cikmali fener macina davet edilsin mesela

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bunları bulup, passoligini tamamen iptal etmeli bir daha maçlara alınmamalılar, en az 3 yılda hapis, aynı olayı bir daha yaparsa ceza katlanır 6 yıl.. Böyle bir şey olmayacak tabi malum.

DMNVm7GWsAAeKQ1.jpg

Ne yapalım, öyle söyleniyoruz da, yapılan bir şey yok.. Bu çocuk gelmiş maça, belki başka şehirden hiç mühim değil, bu revamıdır? Ben böyle şeylere katlanamıyorum..
Sen ben pek bişey yapamayız, bunu yapması gereken otoriteler var ama yapmıyorlar. Bu adamlar karakola ön kapıdan girip arka kapıdan çıktığı sürece bunu yapmaya devam ederler.

Bi an kendimi işidlilerin adam kesme videosunu izliyorum gibi hissettim çok büyük şerefsizlik yaptıkları cezasız kalmamalı

Sen ben pek bişey yapamayız, bunu yapması gereken otoriteler var ama yapmıyorlar. Bu adamlar karakola ön kapıdan girip arka kapıdan çıktığı sürece bunu yapmaya devam ederler.

Maalesef, ve bir de o kadar basit oldu ki bu, kabullenmişiz resmen. Hiç iç açıcı bir durum değil be renktaş, gece gece kahrolduk yine.

Ne büyük delikanlılık ama... Ne desek boş, şu videoyu bir bok yemiş gibi utanmadan yayan adamlara ne denebilir ki ? Holiganlıkla falan açıklanabilecek bir şey değil bu, hani son dönemde ağızda sakız yapılan ''adamlık'' kavramı var ya hah işte o kavramın sadece lafta olduğunun kanıtı.

Sarhoşken falan istemsiz şöyle bir şey yapmış olsam utancımdan sokağa çıkamam, bunlar gururla paylaşmış.

Son düzenleme:
Gücünüz tek bir cocuga mi yetiyor lan

Konyali olduguma utandim. Nerden geliyor lan bu nefret??

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt