Galatasaray Taraftarından Sneijder'in Gönderilmesine Tepki! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Taraftarından Sneijder'in Gönderilmesine Tepki!

Takımı dağıttın.
Galatasaray'ın mallarını peşkeş çektin.
Allah belanı versin sucuk dursun.
Ben Sneijder olsaydım, kan alırdım kan !
4.5 milyondan vazgeçiyosun birde 20 milyon luk madde koydurulmasına izin veriyorsun !
Vay be !
Zavallı Galatasaray yöneticileri.
Sizler iktidar yalakalığı yapmaya devam edin !
Sizler Galatasaray'ın soyup soğana çevirmeye devam edin !
Galatasaray'a verdiğiniz her zarar çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın İNŞALLAH !

Son düzenleme:
Düş artık şu takımın yakasından DURSUN! Peşkeş çekmediğin ne kaldı? Yetmedi mi komisyonlar,sağladığın rantlar?

Ulan insan yeri geliyor babası laf söyleyince gururuna yediremiyor çekip gidiyor. Buna milyonlar sövüyor zerre umurunda değil. Şerefsiz,haysiyetsiz herif!

Perşembe günü tudor yönetim selçuk hepsini ıslıklıcaz maç başladığı an yemişim turunu wesley için herkes bağırıcaktır eminim buna sabırsızlıkla bekliyorum şu maçı orda olucam inş.

Asıl tepkiyi ligler başladığında her maç 5000 seyirciye oynamaya başladığın zaman, storelarının cirosu 0 lara yaklaştığından göreceksin.

Dursun ozbeke sunu sormak isterdim. Galatasaray tarihinde en buyuk hain olma yolunda rekor kiriyorsunuz. Neden?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tepki güzel birşey ama bu adamların yüzüne tükürsen anlamazlar. Zaten yarın hiçbirşey olmamış herşey yolundaymış gibi yapmaya devam edecekler. Olan biz gariban taraftara oluyor başka birşey değil.

Tesisi Florya yi falan yakmayi birakin asil yakilmasi gereken sahis Galatasaray baskanlik koltugunu dolduran sahis.

Linc edilmeli o . Dayak yedigini görmeden baskanligi birakirsa icimde birsey eksik kalir hayatim boyunca.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Keske persembe gol yedigimizde (nasil olsa yiycez) butun stad sneijder diye inlese.

Ultrasatilmislar engellemeye calisacaklardir ama insallah gercek taraftar protesto edecektir.

stadta tepki olacağını sanmam. olsada ultradursunlar hemen engel olacaklardır. hatta bu işi çığrından çıkarıp yönetime tepki gösterene linç bile yapar bunlar.

Sneijder nereye giderse bizde o takimliyiz artik. Transfer olunca o takimin forumunda bulusuruz. simdilik bye herkese eski renkdaslarim. yeni renklerimizle bulusana dek gorusmek uzere.

Üst Alt