Galatasaray Taraftarından Sneijder'in Gönderilmesine Tepki! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Taraftarından Sneijder'in Gönderilmesine Tepki!

Galatasaray yönetiminin Hollandalı yıldız Wesley Sneijder’le yollarını ayırmasına taraftardan büyük tepki geldi. Sosyal medyada organize olan taraftarlar akşam saatlerinde Florya Metin Oktay Tesisleri’nde toplandı ve tezahüratlarda bulundu. Taraftarın sıcağı sıcağına verdiği bu tepkinin büyüyüp büyümeyeceği ise merak konusu.

SKOR ÖZEL

DEuLSv8XcAAmD_h.jpg

Sucukçu tayfa nerde acaba

Korkak herifler, hani nerde lan boylu pozlu Tudor, niye yemiyor çıkıp sneijderi ben gönderdim demek.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Bı boka yaramaz, her bir olayda da floryaya gidenin aklından şüphe ederim çok net. Adam git korkusundan sürekli toma çağırıyor toma lan, kendi taraftarına potansiyel terör örgütü muamelesi yapıyor.
Kafası çalışan 3 gün bekler maç günü stada gelecek daha büyük başkan diyip foto çekimi için çağırıp orada linç edeceksin tek çözüm bu

Öyle bir şey olmaz ama, keşke diyorum, Florya'yı kullanılamaz hale getirse taraftarlar. Ateşe verseler, kül etseler orayı. İlk maçta da, TT Arena'yı tıklım tıklım doldurup, milyonlarca euro luk hasar açsalar, ardından da sezon boyu kimse stada uğramasa. Her hafta bir Galatasaray Store ateşe verilse...

O kadar hınç doluyum bu yağlı surata.

Gittiği zaman, açılan hasarın parası neyse, bütün taraftarlar, toplaşıp verelim. Yeter ki gitsin şu.

Üst Alt