galatasaray taraftarının çok cahil olması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray taraftarının çok cahil olması

şu an yapılacak şey padişah hazretlerine gs lisesinin devlete geçmesi için yalvarmak gibi duruyor

lisenin adını da değiştirmek lazım

bu gerçekleşmesse taraftar devremiyle 650 yıllık liseyi yakmak maalesef son çözüm olur

sistemin işleyişine değil adamların ağzına baktığımız müddetçe, hal, bundan öteye olmaz

yakında sorarlar hepimize

nasıl bilirdiniz diye

sonra ruhuna fatiha

Konuyla alakalı değil direk olarak ama cahil demek serbestmi şimdi ? Bu kelimeden dolayı az ceza ve uyarı almadım da ondan soruyorum. Türk platformları için çizilmiş bir kelime resmen bence de.

Bunlar hep sözde olan şeyler.
Kimsenin müdahalesi yok daha
Senin ölmüş olan kongre üyelerin getirdi bunu başa kimse Galatasaray'ı karıştırmadı kendi içinde ki adamlar bitirdi Galatasaray'ı.

TapaTalK

Resmiyete dökülmemesi fiili durumun varlığını değiştirmez.Kongre üyeleri getirmiş olabilir ama devletle olan ilişkileri,tepki gösterirseniz pişman olursunuz diyen polisler,Florya'nın önüne istediği zaman TOMA çekmesi,o futbol zirvesindeki görüntüleri falan net olarak kayyum yönetimidir Dursun Özbek.

Gk olarak beni aday cikartin her sene 50 milyon liralik ekstra para girisi saglayayim kulube. Elinde kocaman bir taraftar potansiyeli var ve bunu kullanamayan beceriksizler dolu.

Resmiyete dökülmemesi fiili durumun varlığını değiştirmez.Kongre üyeleri getirmiş olabilir ama devletle olan ilişkileri,tepki gösterirseniz pişman olursunuz diyen polisler,Florya'nın önüne istediği zaman TOMA çekmesi,o futbol zirvesindeki görüntüleri falan net olarak kayyum yönetimidir Dursun Özbek.

Kongre üyeleri seçmiyo mu kardeşim bu adamı?
Kongre üyelerini kim tehtid edicek

Daha şurda yeni hakan şükür'ü arif'i korudu hepsi

Dursun istediği kadar devlet destekli olsun senin kongre üyelerin aklı başında adamlar olsaydı şu an Galatasaray'ı kimse karıştıramazdı.
Dursun devletin desteğini almış o bu hikaye.
Seni bitiren kendi içinde ki adamlar. Hiç biride devlet'e yakın adamlar değil hepsi sadece aptalın önde gideni.

Yav alla alla,abi kusura bakmayın da Dursun fiilen kayyum zaten.Bunu görememek için kör olmak lazım.
Gözlerim yaşardı yemin ediyorum.

Kongre uyelerinin alayi kulupten nemalanmak icin orada bulunan bos adamlar oldugunu artik tamamen dusunuyorum.

nerde boş beleş adam varsa kongre üyesi olmuş

aralarında 10-15 kişilik çok zengin insanlar vardır elbette

zaten bunların dediği oluyor kongrede de

geri kalanların hepsi koyun sürüsü maalesef

bunu geçen ay ki yüz karamız olan ibra kongremizde de görebilirsiniz

forumdan bazı kongre üyeleri bile menfaatim falan yoksa ne uğraşıcam ne işim olur diye konuştu

böyle koyun sürüleriyle 30 milyonluk camianın sonu bu olur işte

millet mahalle takımlarını şampiyonlar ligine sokuyor bizde 30 milyon taraftarı olan anlı şanlı potansiyeli yüksek galatasarayı ligte ilk 5e sokamıyoruz

Kongre üyeleri seçmiyo mu kardeşim bu adamı?
Kongre üyelerini kim tehtid edicek

Daha şurda yeni hakan şükür'ü arif'i korudu hepsi

Dursun istediği kadar devlet destekli olsun senin kongre üyelerin aklı başında adamlar olsaydı şu an Galatasaray'ı kimse karıştıramazdı.
Dursun devletin desteğini almış o bu hikaye.
Seni bitiren kendi içinde ki adamlar. Hiç biride devlet'e yakın adamlar değil hepsi sadece aptalın önde gideni.

Oğlum çok değil 1 ay önce bir mali genel kurul yapıldı.Onun ben çoğunu izledim,tecrübeli/yaşlı üyelerin çoğu gençlere veya sorgulayanlara eleştirenlere ibra edin arkasını sorgulamayın minvalinden bir şeyler söyledi.Nitekim bu baskılarla ibra edildiler ancak en basiti hemen akabinde Hakan Şükür ve Arif Erdem ihraç edilmedi misal.Sonrasında ne oldu bir hatırla.Kongre mongre boş iş hepsi,net olarak kayyum vardır Galatasaray'ın başında.Kulübün ne açığı var neyle tehdit ediliyoruz da susuyorlar bilmiyorum ama devletin pençesindeyiz her şeyimizle.

İbra konusunda ibra edildi mi tartışılır bence. Sanki daha çok ret oyları vardı salonda ama bu eleri sayan kişi yi de biliyoruz.

Üst Alt