Galatasaray Taraftarının Kabe'den Fener'e Mesajı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
216969_10150209901341477_770956476_8450263_3910970_n.jpg
Yükseklik 580 metre...
 
Cevap: Galatasaray Taraftarının Kabe'den Fener'e MesajıKabe Zar gibi görünüyor yükseklige bakarmısın:DUlubatlı Hasan dikmis bayragı zirveye helal olsun:D
 
Cevap: Galatasaray Taraftarının Kabe'den Fener'e Mesajıyükseklik korkum fazla değil ama ordan aşşağıya baksam kalpten giderim herhalde o ne lan
 
Cevap: Galatasaray Taraftarının Kabe'den Fener'e MesajıAtkı olmamış.

Sadece kabede oldugu için değil ben hiçbir yerde beğenmiyorum o ifadeyi
 
Cevap: Galatasaray Taraftarının Kabe'den Fener'e MesajıHem Arapların Kabe nin yanına o yüksek binaları yapması,hem de bizim taraftarların o topraklarda öyle bir atkı açması hiçte doğru bir şey değil.
 
Cevap: Galatasaray Taraftarının Kabe'den Fener'e MesajıAtkıdaki slogan benim de hiç haz etmediğim bir slogan. Bizim taraftarımız böyle olmamalı. İyi Fenerliler de var. İyi Fenerliler'i geçtim, kötü Fenerli de olsalar, ayaklarının altına Cennet serilmiş kişilere küfretmek Galatasaray taraftarına hiç yakışmıyor.

Şakirtlikle falan da alakası yok. İnsanlıkla alakası var.
 
Cevap: Galatasaray Taraftarının Kabe'den Fener'e MesajıKüfürleri direk kelime anlamlarıyla almaya çalışmayın yahu, küfür işte, laf atma amaçlı.
 
Cevap: Galatasaray Taraftarının Kabe'den Fener'e MesajıKabeden ondan bundan oh ne güzel paralar götürüyorlar ama şu Müslüman "kardeşlerimiz".
 
Cevap: Galatasaray Taraftarının Kabe'den Fener'e MesajıMüslümanlar ile derdin mi var...?Yurtdışında yaşayanların maalesef pek çoğu böyle.Saygı kelimesini sadece Avrupai insan hakkı olarak algılıyorlar,değerlere ve diğer insanların görüşlerine saygı duymak falan Hak getire...Sadece kendi doğruları kendi yanlışları var dünyayı onlar yarattığı için normal tabi.
 
Cevap: Galatasaray Taraftarının Kabe'den Fener'e MesajıO kutsal yerde Atkı hariç herşey güzel. Ama atkı yakışmamış ..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt