Galatasaray Taraftarının Kabe'den Fener'e Mesajı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Taraftarının Kabe'den Fener'e Mesajı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
216969_10150209901341477_770956476_8450263_3910970_n.jpg

Yükseklik 580 metre...

Cevap: Galatasaray Taraftarının Kabe'den Fener'e Mesajı

Kabe Zar gibi görünüyor yükseklige bakarmısın:DUlubatlı Hasan dikmis bayragı zirveye helal olsun:D

yükseklik korkum fazla değil ama ordan aşşağıya baksam kalpten giderim herhalde o ne lan

Atkı olmamış.

Sadece kabede oldugu için değil ben hiçbir yerde beğenmiyorum o ifadeyi

Hem Arapların Kabe nin yanına o yüksek binaları yapması,hem de bizim taraftarların o topraklarda öyle bir atkı açması hiçte doğru bir şey değil.

Atkıdaki slogan benim de hiç haz etmediğim bir slogan. Bizim taraftarımız böyle olmamalı. İyi Fenerliler de var. İyi Fenerliler'i geçtim, kötü Fenerli de olsalar, ayaklarının altına Cennet serilmiş kişilere küfretmek Galatasaray taraftarına hiç yakışmıyor.

Şakirtlikle falan da alakası yok. İnsanlıkla alakası var.

Küfürleri direk kelime anlamlarıyla almaya çalışmayın yahu, küfür işte, laf atma amaçlı.

Kabeden ondan bundan oh ne güzel paralar götürüyorlar ama şu Müslüman "kardeşlerimiz".

Müslümanlar ile derdin mi var...?

Yurtdışında yaşayanların maalesef pek çoğu böyle.Saygı kelimesini sadece Avrupai insan hakkı olarak algılıyorlar,değerlere ve diğer insanların görüşlerine saygı duymak falan Hak getire...Sadece kendi doğruları kendi yanlışları var dünyayı onlar yarattığı için normal tabi.

O kutsal yerde Atkı hariç herşey güzel. Ama atkı yakışmamış ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt