Galatasaray Taraftarları Dursun Özbek İçin Kampanya Başlattı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Taraftarları Dursun Özbek İçin Kampanya Başlattı!

dursun-ozbek-yonetimi-23-12.jpg

FutbolArena -
Spor Toto Süper Lig'de son 3 maçta galibiyet alamayan ve şampiyonluk umudunu tamamen yitiren Galatasaray'da yönetim 25 Mart'ta yapılacak olan mali kongrede bir hayli terleyecek.

Geçtiğimiz mali kongrede Riva ve Florya arazilerinin satışı için büyük güven oyu alan Dursun Özbek ve yönetimini 25 Mart'ta yapılacak mali kongrede bir hayli zorlu süreç bekliyor.

KAMPANYA BAŞLATILDI

Galatasaray taraftarları ve bazı genel kurul üyeleri sosyal medya hespalarından başlattıkları kampanyada 25 Mart'ta yapılacak olan mali kongrede Dursun Özbek ve yönetimini ibra etmeme yönünde çağrıda bulundu. Galatasaray'ın gidişatından memnun olmayan birçok genel kurul üyesi oyunu ibra etmeme yönünde kullanacağını belirtiyor.

Galatasaray yönetimi ağır eleştiri altında!

Galatasaray'ın 1-0 kaybettiği Beşiktaş derbisinin ardından özellikle camia içinde Başkan Dursun Özbek ile Sportif AŞ Yönetim Kurulu deyim yerinde ise topa tutuldu.

Özbek'in eleştirildiği nokta ise Galatasaray Kulübünün bu sezon kadrosuna kattığı 8 futbolcudan yalnızca 1 tanesinin Beşiktaş derbisinde sahada olması idi. Galatasaray Kulübü bu 8 futbolcu için 19.3 milyon euro bonservis bedeli öderken aralarında sadece bedelsiz gelen 33 yaşındaki Nigel De Jong, Beşiktaş derbisinde ilk 11'de yer alabildi. Galatasaray adına sezonun en önemli maçında alınan yeni transferlerin ilk 11'e dahi giremeyecek düzeyde olması camia içinde büyük rahatsızlığa neden oldu.

Galatasaray'da çok net şekilde yeniler sınıfta kaldı! Bu sezon transfer edilen oyuncular;

Tolga Ciğerci
Serdar Aziz
Eren Derdiyok
Nigel De Jong
Ahmet Çalık
Garry Rodrigues
Luis Cavanda
Josue

Dursun Özbek: "İbra edilmemek gibi bir düşüncemiz yok. Eleştiriler olur, olması da gerek. Yönetim kurulumuzda değişiklik olmayacak." (İHA)

insallah yapar. Ayni gün büyük olaylar cikar hatta dinozorlar bile döver bunu

Valla Sinan Engin yakın geçmişteki bir programda görevin hayırlı ollsun falan demişti bunu kastetmiş demekki :)

Barış Cenk AKKAYA@bariscenkakkaya 4 sa.4 saat önceDaha fazla

Yeni futbol aklımızın Dinçer Azaphan olacağını duydum hayırlı olsun:)

Buda böyle demiş :)

İnstagram yayınında göreve başladım,basının daha haberi yok demiş öyle diyen çok kişi var yayını izlemişler.

Dursun Özbek şaşırtmıyor yine

Tuhaf şeyler oluyor yine kulüpte :D

Valla Sinan Engin yakın geçmişteki bir programda görevin hayırlı ollsun falan demişti bunu kastetmiş demekki :)

Barış Cenk AKKAYA@bariscenkakkaya 4 sa.4 saat önceDaha fazla

Yeni futbol aklımızın Dinçer Azaphan olacağını duydum hayırlı olsun:)

Buda böyle demiş :)

İnstagram yayınında göreve başladım,basının daha haberi yok demiş öyle diyen çok kişi var yayını izlemişler.

Dursun Özbek şaşırtmıyor yine

Tuhaf şeyler oluyor yine kulüpte :D

50146.jpg

Üst Alt