Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

Cevap: Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

Hamburg maçı. Baros'un golüyle ikinci yarı iyice rahatlamıştık dedim 3-0 4-0 alırız bu maçı atladık turu..

2006'daki fenere 4-0 yenildiğimiz maç. 4 gol 3 direk 1 çizgi bilen bilir. Hiç bi maçta bu kadar pasif kaldığımızı hatırlamam. O 6-0 muhabbeti hikaye.

Yine fenere 1-0 yenilmiştik ASY'de. Leo Franco kaç metreden selçuk kazmasından yemişti golü. Son dakikada Keita'nın şutunu da nerdeyse 90'dan almıştı volkan.

Selçuğun attığı golu hatırlıyorum. 30km hızla gitmişti top :)

Çoğu kişi yazmış zaten bence de Hamburg maçı.. Kahrolmuştuk resmen..Meirayı satmıştık sakatlıklar vardı Kewell stoper oynamak zorunda kalmıştı

Beni en çok üzen maç Süper Final de Fenerbahçe'ye 2-1 yenildiğimiz maçtı. Stoch golü attığında donup kalmıştım.

En çok üzüldüğüm maç; Hamburg maçıydı.

En çok sinirlerimi bozan maç; Atletico 1-2 kaybettiğimiz maç.

En çok futboldan soğutan maç; 4-0 fener maçı, tarhimizde en kötü olduğumuz maçlardan biridir herhalde çok kötü günümüze denk gelmişti.

En çok koyan maç 3-2 aldığımız Real Madrid maçı. Bu kadar muhteşem oynadığımız bir maçta biraz da şansa sahip olup turu geçmek lazımdı.

Acik ara Hamburg maci. Ondan sonra Selcuk Sahin malinin Leo Francoya sacma sapan bir gol atip fenere evimizde 1-0 yenildigimiz mac gelir.

Süper Final'de arenadaki fb maçı hala daha mazi kalbimde bir yaradır. 37 tane pozisyon kaçırıp 1-2 yenilmiştik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt