galatasaray tarihinin en iyi ikinci kadrosu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray tarihinin en iyi ikinci kadrosu

Muslera
Eboue
Semih
Dany
Riera
Melo
Selçuk
Hamit
Sneijder
Drogba
Burak

Amrabat
Elmander
Emre
Engin
Umut
Gökhan
Hakan

Cl de Çeyrek gören kadro bu. 11 seviyesi önemli ama derinlik şart.

99-2000 de

Defans

Taffarel
Capone
Bülent
Popescu
Ergün
Hakan U
Fatih Akyel

Orta Saha
Emre
Okan
Suat
Hagi
Sergen
Hasan
Ümit D.

Hakan
Arif
Marcio

Alternatifi ne kadar fazla.

Hakan- Ergün
Davala-Capone
Hagi-Sergen

Alternatiflere bak.

Bizde 11 yok tam daha

Mariano tek bek
Gomis tek santrafor
Sol bek ?
Sol açık?

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

12-13'te 11 varmı ki tam olarak :D,2000 kadrosunu katmam zatende 12-13 kadrosunun çok bir ekstrası yok bana göre

Mkhitaryan kılıklı Berat'ın yine ergenlik günleri aklına geldi 20 yaşa alışamadı çocuk bir türlü.

Travesti Selen ablasıyla konuştuğu günlere döndü.

Tarihin bu kadroyu yazması için o tarihi başarıların egale edilmesi lazım. İstersen sola neymarı al başarı gelmezse tarihin en kazık takımıda olabilir. Kağıt üzerinde 3 adam daha gelirse çok tehlikeli oluruz ama dediğim gibi başarı gelmezse bunların hiçbir anlamı yok.

32012.jpg

Asamoah gelirse ben bu takımda böyle bir orta saha görmedim arkadaş,geride oynama ihtimalide olacaktırda buda denebilir

Orta sahanın önemi diğer mevkilere nazaran daha önemli ama.

Ligde sampiyonluk görürse CL de gruptan cikarsa o zaman kiyaslariz kadrolari.

Daha ortada fol yok yumurta yok, kicikirik Kayseri'yi yendik diye millet iyice zivanadan cikti. Bu kadro'ya tarihin en iyi 2.kadrosu diyip sezon sonu ilk 3'e giremezsek ne olacak? Cöp mü oluyor kadro o zaman?

Cok cabuk gaza geliyor bizim millet. Tek mac ile uctu yine herkes.

Son düzenleme:
Son 20 yılda Galatasaray' da oynamış oyunculardan bir ilk 11 yapacak olsanız, şu anki kadrodan kaç oyuncuyu yazarsınız? Ben bir tane bile koyamadım. Evet kadro iyi ama uçmamak lazım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Erken uçulmuş yine. FR ın ilk sezonunda ve 2013-14 te de böyle uçulmuştu. Allah sonunu benzetmesin tabi...

Sol kanada önlü arkalı iki futbolcu ihtiyacını daha dün başkan bile bizzat dile getirdi, kimleri getireceklerini görmek lazım. Belhanda oyun genelinde daha fazlasını yapabilmeli. Forvet rotasyonu eksik. Hep ikinci stoper eksikliğinden bahsedilmiş; Maalesef Maicon da henüz umduğum güveni veremedi bana...

Hülasa, öyle muazzam bir kadrodan söz etmek yersizdir, an itibariyle...

Şu an taraftarın çoğunluğunun coşması çok normal. Bu Türkiye'nin klasik ahlaki sorunu. Şu an yapılması gereken tek şey sakin olmak ve sezon sonunu beklemek. Ek olarak şampiyonluk durumunda şampiyonlar liginde ne yapacağız. Yoksa biz zaten daima iki üç sene şampiyon olur iki üç sene olmuyoruz.

şuanki hali kesinlikle ve kesinlikle 12-13ten iyidir. sol bekte yokluktan Riera, sol kanatta amrabat, sağ kanatta hamit, stoperde dany, semih olan kadro nasıl şimdi kadrodan iyi oluyor. ki şimdiki kadroya asamoah ismi geçiyor. vida vs gelirse ve uyum sağlarsa 2000 sezonuna çok yaklaşır

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Asamoah'ı geldi kabul edecek olursak gerçekten en iyi kadrolardan biri. Ancak yedek pozisyonlarda zayıfız. Hele kalede bu fark çok açılıyor.

Diğer pozisyonlar belki haftalık ve geçici olarak tolare edilebilir (Feghouli'siz ilk hafta gibi) ama Eray ile bir derbiyi kalbim kaldırmaz örneğin.

Resmen Antuya döndürdün Berat forumu. Bir kaç transfer Aziz Başkan kötü sonuçlar Azize diyorlar ya neredeyse her sene

İlk 11'deki yabancı sınırı ilk defa kalkmış durumda. Bunu da göz önünde bulundurmakta fayda var. Kıyaslama yapılsa da adil bir kıyaslama olmayabilir.

Üst Alt