galatasaray tarihinin en iyi ikinci kadrosu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray tarihinin en iyi ikinci kadrosu

deplasman maçlarını merak ediyorum ben. geçen sene içerde dışarda kötüydük ama genelde deplasman sıkıntımız var. bakalım bu sene ne olacak?

şuanki hali kesinlikle ve kesinlikle 12-13ten iyidir. sol bekte yokluktan Riera, sol kanatta amrabat, sağ kanatta hamit, stoperde dany, semih olan kadro nasıl şimdi kadrodan iyi oluyor. ki şimdiki kadroya asamoah ismi geçiyor. vida vs gelirse ve uyum sağlarsa 2000 sezonuna çok yaklaşır

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
aysal babaları kurdu diye laf ettirmiyorlar işte

bu bana göre kesin olmayan bir tespit. Benim hatırladığım 83 puanla şampiyon olan 2005-06 Galatasaray, belki de FB tarihinin en etkileyici kadrosu ve futbolunu oynayan takımı geçmişti.

O kadronun bunu başarması gerçekten şimdi bile inanılmaz geliyor. 2007-08 sezonu da aynı şekilde. CL çeyrek finalinde kıl payı elenmiş FB'yi sadece 1.5 yabancı oyuncuyla geçmiştik. (Song ve yarım Lincoln)

Kadro bu anlamda çok şey ama her şey değil. Ayrıca Galatasaray tarihinin tamamına bakmak lazım.

Şuan için ikinci en iyi kadromuz

Sol bekbve sol stoper gelirse top 1 olur benim için

Sonuçta bunum bir ölçeği yok sence bence durumu var kimine gore de baroslu kadro top 1 olabilir

feguliiiiii ?❤

Daha bu takımın nesini beğendiniz. Şimdilik sadece mücadele ve hırs var. Çok basit pas hataları yapıyoruz lig maçları ölçü değil.

İnşallah b-c-d planımızda vardır, rakiplerin çözememesi adına önemli. En iyilerden mi bilmem zaman gösterecek, ama 96/00 kadrosu gibi efsane hücum presi yaptıkları kesin.

4 sene üst üste şampiyon olduğumuz 1996 - 2000 yılları arasındaki kadroyu geçebileceğini kesinlikle düşünmüyorum. Bu iş sadece kadro kurmakla olmuyor başarı da gerekiyor. Yeni kadro tekrar bir UEFA, Süper Kupa getirirse o zaman düşünürüz.

O senelerdeki oyuncularımız tam anlamıyla efsaneydi ve bu başarıları görüp bu kuşakta olduğum için çok şanslıyım. 4 sene şampiyon olduğumuzda ilk aklıma gelen oyuncular:

Taffarel
Bülent
Filipescu
Suat
Evren
Okan
Hagi
Ümit
Hasan Şaş
Ergün
Popescu
Küçük & Büyük Hakan
Emre
Ilie
Van Gobbel
Vedat
Tugay

Abartmayın tamam kadro iyi de sonucu bir görelim. Hagi, Popescu, Tafi, Sneijder, Drogba, Baros, Elmanderler vs vs takım ne kadrolar gördü. Östersunda elendik, 2 maç yaptık 6 puan aldık;

6 maçta 18 puan alıp bir halta yaramayan kadrolar gördük, şimdi yarısının resmini görsem ismini söyleyemeyeceğim şampiyon kadrolar da gördük. Sol bek yok, stoperin teki ampute, ortasahanın bir tane işe yarar rotasyonu yok, forvetin rotasyonunu çöp, kaleci birinci sınıf ama yedeği karpuz tutar mı muamma, açığın rotasyonu gece kulüplerinden çıkmıyor. Durun bakalım ne iyi kadrosu ne ikincisi sakin olun.

Yedek forveti olmayan yedek stoperi olmayan hatta ilk 11de sağlam 2. Stoperi olmayan yedek orta sahası olmayan ilk 11 sol açığı ve sol beki olmayan yedek bekleri de olmayan, bugüne kadar hep maksimum "ortalama" oynamış bir 10 numarası olan tarihin en iyi 2. Galatasaray kadrosu evet, tabi, aynen, yaw he he.

Üstad bunlar nasıl tespitlermiş böyle, bir tanesinde yanılsaydın bari.

Üst Alt