galatasaray tarihinin en iyi ikinci kadrosu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray tarihinin en iyi ikinci kadrosu

2017-2018 sezonuna aittir. dursun özbek başkanlığında igor tudor teknik direktörlüğünde kurulmuştur. isteyen çatlasın, patlasın hatta kudursun. tartışmasız en iyi 2. kadrodur.

Yedek forveti olmayan yedek stoperi olmayan hatta ilk 11de sağlam 2. Stoperi olmayan yedek orta sahası olmayan ilk 11 sol açığı ve sol beki olmayan yedek bekleri de olmayan, bugüne kadar hep maksimum "ortalama" oynamış bir 10 numarası olan tarihin en iyi 2. Galatasaray kadrosu evet, tabi, aynen, yaw he he.

Tek istediğim, taraftarin realist yaklaşımı. Bir mac sonra ortalığı yangına çevirmeyen, inişler çıkışlar olacak.

drogbalı kadrodan iyimiymiş şimdi bu kadro üstad

Bence degil.

Sol bekin yok, sol kanatin yok, yedek forvetin yok, bana göre ikinci bir stoperin yok cünkü Maicon disinda digerleri ise yaramaz adamlar.

Merkez orta saha daha iyi gibi duruyor simdilik, tek maca göre yorum yapmak dogru degil. Insanlar cok gaza geldi.

Kadro olarak 98-99,99-00,00-01,12-13 ve 13-14'ten iyi olduğunu düşünmüyorum şu anki takımın.Arda ve Asamoah gelirse 12-13 ve 13-14'ü geçer.

Kadro olarak 98-99,99-00,00-01,12-13 ve 13-14'ten iyi olduğunu düşünmüyorum şu anki takımın.Arda ve Asamoah gelirse 12-13 ve 13-14'ü geçer.
Arda gelirse yuzumde belirecek ifade

6152d6ec325ad0f50b0e242a12303e02.jpg

An itibariyle sol açığı ve sol beki.Ayrıca sezona başlarken Burak,Umut ve Elmander vardı devre arası da Drogba geldi.Şimdi sadece Gomis ve Eren var.

Evet söylediklerin doğru ama o zamanki sol kanatta Riera-Amrabat sağ kanatta Eboue-Hamitti sanırım forvetteki bolluk konusunda hak veriyorum Bullet kazmasına rağmen,Bence sağ kanat daha üstün sol kanat çok aşırı geride değil şuanlık Asamoah gelirse soldada öne geçer bence Arda gelmese dahi

Muslera
Eboue
Semih
Dany
Riera
Melo
Selçuk
Hamit
Sneijder
Drogba
Burak

Amrabat
Elmander
Emre
Engin
Umut
Gökhan
Hakan

Cl de Çeyrek gören kadro bu. 11 seviyesi önemli ama derinlik şart.

99-2000 de

Defans

Taffarel
Capone
Bülent
Popescu
Ergün
Hakan U
Fatih Akyel

Orta Saha
Emre
Okan
Suat
Hagi
Sergen
Hasan
Ümit D.

Hakan
Arif
Marcio

Alternatifi ne kadar fazla.

Hakan- Ergün
Davala-Capone
Hagi-Sergen

Alternatiflere bak.

Bizde 11 yok tam daha

Mariano tek bek
Gomis tek santrafor
Sol bek ?
Sol açık?

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Muslera
Eboue
Semih
Dany
Riera
Melo
Selçuk
Hamit
Sneijder
Drogba
Burak

Amrabat
Elmander
Emre
Engin
Umut
Gökhan
Hakan

Cl de Çeyrek gören kadro bu. 11 seviyesi önemli ama derinlik şart.

99-2000 de

Defans

Taffarel
Capone
Bülent
Popescu
Ergün
Hakan U
Fatih Akyel

Orta Saha
Emre
Okan
Suat
Hagi
Sergen
Hasan
Ümit D.

Hakan
Arif
Marcio

Alternatifi ne kadar fazla.

Hakan- Ergün
Davala-Capone
Hagi-Sergen

Alternatiflere bak.

Bizde 11 yok tam daha

Mariano tek bek
Gomis tek santrafor
Sol bek ?
Sol açık?

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
80li yillarda sampiyonlar liginde yarin final oynayan kadroyu utmayalim arkadaslar ....

Üst Alt