Galatasaray Tasarım Ürünleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tasarım Ürünleri

Cevap: Galatasaray Tasarım Ürünleri

gs_260343_T_1_4f6b397b87937.jpg

gs_37801_T_3_4f4f880e017f5.jpg

gs_37801_T_1_4f4e8d82d76ec.jpg

Murat aynılarını beğenmişiz :) Ben griyi daha çok tercih ettiğimden 2.ye oy verdim ama en çok oy alan 3 tasarımı yapsalar güzel olur.

gs_122373_A_3_4f69ebf51eaf7.jpg

Yenilmez Armada temalı bir şey yapılabilir şunun geliştirilmesi lazım.

Sitemizin abilerinden Ahmet KOLKOPARAN'ın tasarımı da sunulmuş oylamada. Tebrikler ağabey.

gs_209574_T_2_4f48082766b0b.jpg

bu tşörtlerin satışı varmı şuan onu merak ediyorum ne zamandan beri adam gibi bi tşört arıyordum da cevap verirseniz cok sevinirim ?

Tasarım yarışmasında ki orjinal dosyalar kulübe ulaştı. Üretim için uygun formata dönüştürüldüğünü yazmıştı Nurettin Kantarelli twitinde.

Tasarım yarışmasında ki orjinal dosyalar kulübe ulaştı. Üretim için uygun formata dönüştürüldüğünü yazmıştı Nurettin Kantarelli twitinde.

2-3 gündür arıyorum hiçbi yerde bulamadım o yüzden soruyorum ben size eger satışa sunuldugu biyer varsa söylerseniz cok sevinirim gs li kardeşlerim :)

Tasarım yarışması ürünlerimizden seçtiklerimizi imalata almaya başlıyoruz. Haziran ortasından itibaren satışta olacaklar.

Arkadaşlar merhaba,

Beyaz olan tişört basıldı mı? Yani bu tişörtü temin etme gibi bir durum söz konusu olabiliyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Üst Alt