Alper Yılmazlar

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal'ın Vedat Muric'in Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili yaptığı açıklamaya Galatasaray cephesinden tepki geldi.

Galatasaray yönetim kurulu üyesi Özgür Savaş Özüdoğru, Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal'ın, "Vedat Muriç'in satışından alacağımız bedel periyodik olarak 3-4 ay içinde ödenecek. Fenerbahçe´den aldığımız sporcuları biliyorsunuz. Bir de sponsorluk sözü verdiler. Bu sponsorluğu satışın içinde mi yoksa dışında mı düşünüyoruz bilmiyorum ama bir söz aldık Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan" sözlerine tepki gösterdi.

Galatasaray yönetim kurulu üyesi Özgür Savaş Özüdoğru, bu açıklamanın ardından sosyal medyadan tepki gösterdi. Özüdoğru, "Ligde var olan mücadele eden iki takımın birinin Başkanına ait şirketler diğerine sponsor olamaz olmamalı. Eminim TFF gereğini yapacaktır" dedi.

Emrah Duvar

10 Numara!
Türkiye Süper Şike Ligi

Attila Arslan

10 Numara!
tff baskani fanatik fb'li, cumhur reisi fanatik fb'li ve aslen rizeli olmasa belki derdim...

Cem Kaya

10 Numara!
Kimi kime şikayet ediyorsunuz?
Nihat bunları borçlardan kurtarmak için geldi.

Gökhan Bilgin

Parçalı Üye
Üstüne gidilmeli bu olayın. Tff'nin bir halt yapacağı yok her zamanki gibi.

Barış Can

Tecrübeli Üye
Şerefsizler her yerde pislik peşindeler, tescilli karaktersizler,,,,

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Nihat Ozdemir Fb yoneticisiyken sirketi Kolin Elazigspor'a sponsor olmustu.Ozdemir liderligindeki TFF eminim geregini yapacaktir lol
Kolin onun şirketi değil de ihalelere beraber katıldığı firmaydı artık ayrıldılar. (CLK oldu CK) Ekstra ortaklık payı var mı bilmiyorum o grupta.

Mert MERT

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Tepki çok zayıf olmuş. Açıklamayı bildiri şeklinde ve daha sert yapmalılardı. Olmamış bu.

Kerem UYGUN

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Bu konu çok es geçildi. İllegal bir durum var mı yok mu bilmiyorum ama etik olarak sıkıntılı bir durum. Bu sponsorluk olayı ile belki de bu transferin değeri 3.5 milyon değil 6 milyon Euro olacak... Ve şahıslar kulüp için bir şekilde transfer için bütçe yaratmış olacaklar...

Geçen sene Emre Akbaba transferi için sponsor olan firma paranın bir kısmını ödemiş olsa bile ffp dahilinde para Galatasaray bütçesinden düşüldü. Ancak burada böyle bir durum söz konusu bile değil...

Mert MERT

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Bu Alişin babası, abisi reklam bütçesini Fenerbahçe'nin şikesi şaibesi için kullanmasına nasıl izin veriyor? Bukadar basit mi halka açık şirketlerin bütçesinin kamuoyu önünde çarçur edilmesi?

Üst Alt