Galatasaray Transfer Bütçesini Belirledi


Sezon başında 9 yeni oyuncu kadrosuna katan Galatasaray'ı ara transfer döneminde de hareketli günler bekliyor.Transfer sezonunun şampiyonu olan G.Saray'ı ocak ayında da hareketli günler bekliyor. Geçtiğimiz sezonun kötü izlerini silmek ve yepyeni bir takım kurmak için kolları sıvayan Teknik Direktör Fatih Terim, ara transferde yönetimden 4 oyuncu takviyesi daha talep etti.Sezon başında Muslera, Ujfalusi, Elmander, Riera, Eboue, Melo, Selçuk, Ceyhun ve Sercan'ı yüksek maliyetlerle kadrosuna katan G.Saray'ın ara transfer döneminde kadroya katacağı 4 yeni isim için en az 20 milyon euroluk bütçe ayırdığı ifade edildi.Teknik Direktör Fatih Terim'in yönetimle yaptığı görüşmede isimlerden çok mevkiiler konusunda görüş bildirdiği ve transferi düşünülen oyuncuların maliyetinin yükselmemesi için gizli tutulduğu öğrenildi.FORVET OLMAZSA OLMAZGöreve geldiği ilk günden itibaren forvete takviye yapılmasını isteyen Fatih Terim, golcü konusunun ara transfer döneminde çözülmesini istedi. Bu talebe olumlu bakan yönetim, ocak ayında Berbatov ve Pavlyuchenko başta olmak üzere bir golcüyü kesin olarak takıma katacak. Sarı-kırmızılı yönetim, santrfor probleminin çözülmesinin ardından Selçuk'la Melo'nun yanında oynayacak, hücuma yönelik takımı ileriye taşıyabilecek süper bir yıldızın transferini hedefliyor.Ayrıca Riera ve Kazım'ı şu an için yeterli bulmayan Terim, yönetimden hücum yönü güçlü, adam eksiltebilen bir kanat oyuncusunun yanı sıra savunmanın solunda Hakan Balta'ya alternatif olabilecek bir futbolcunun transferini talep etti.Sporx # Türkiye
 
Cevap: Galatasaray transfer bütçesini belirledihaber doğru ise tespitler çok doğru süper demiyorum iyi oyuncular alınsa bile yeter bu leş ligeSarı-kırmızılı yönetim, santrfor probleminin çözülmesinin ardından Selçuk'la Melo'nun yanında oynayacak, hücuma yönelik takımı ileriye taşıyabilecek süper bir yıldızın transferini hedefliyor.

Ayrıca Riera ve Kazım'ı şu an için yeterli bulmayan Terim, yönetimden hücum yönü güçlü, adam eksiltebilen bir kanat oyuncusunun yanı sıra savunmanın solunda Hakan Balta'ya alternatif olabilecek bir futbolcunun transferini talep etti.
 
Cevap: Galatasaray transfer bütçesini belirleditespitler herkesin kabul edeceği türden.dilerim gerçekten de böyledir.
 
Cevap: Galatasaray Transfer Bütçesini Belirledibu duzenbaz lige bu transfer ucretleri cok baba.. ama sanki yaziyi taraftar yazmis gibi.. hersey 4-4 luk eksik olan yerler resmen belirtilmis.. berbatovun yerine pavluchenko tercihimdir o olmazsa.. elmanderin yanina Defoe kebap olur..
 
Cevap: Galatasaray Transfer Bütçesini BelirlediArdadan gelen para harcanmamıştı zaten,15m nin altındaki hiçbir bütçe kabul edilemez.
 
Cevap: Galatasaray Transfer Bütçesini BelirlediBütçemiz çok iyi gerçekten.İnşAllah alacağımız oyuncularda kendilerine verilecek paralara değecek türdendir.:eek:
 
Cevap: Galatasaray Transfer Bütçesini Belirledimevkiiler cok dogru secilmis:Forvet: BerbatovOrta Saha: RosickyKanat: GrosickySol Bek: Aurelio
 
Cevap: Galatasaray Transfer Bütçesini BelirlediÇocuğun biri cimri babasından 500 lira harçlık ister.

Baba "Ne 400 lira mı? Ne yapacaksın 300 lirayı,200 lira neyine yetmiyor?Al sana 100 lira" deyip çocuğa 50 lira uzatır.İşte bizim transfer politikamız.
 
Cevap: Galatasaray Transfer Bütçesini Belirledimevkiiler cok dogru secilmis:Forvet: BerbatovOrta Saha: RosickyKanat: GrosickySol Bek: Aureliospikerleri duyar gibiyim..Rosicky den Grosickye.. Goriscky nefis calimlar.. Rosickye tekrar.. Rosickyden PodolskiyE ara pas.. muthis bi kombinasyon ve gooolllllll imza.. Rosicky, Grosicky ve Podolski..not. Rosicky gelmesin, sevmiyorum..
 
Cevap: Galatasaray Transfer Bütçesini BelirlediSol bek, Kanat, Forvet, Ofansif orta saha hepsi yerinde tespitler, umarım haber sallama haber değildir. Bu bölgelere iyi transferler yapılırsa çok iyi takım olabiliriz.
 
Cevap: Galatasaray Transfer Bütçesini BelirlediÇok bir şey harcamaya gerek yok, sadece AMC alsınlar pahalıya o da en fazla 4 M € filan olsun.
 
Cevap: Galatasaray Transfer Bütçesini BelirlediSayisinida ögrenmisler 4 taneymis!Hay masallah,bu gazetecilerle iftihar ediyorum!
 
Cevap: Galatasaray Transfer Bütçesini BelirlediGSTV'de az önce Ayhan'ı antrenman yaparken izledim .Çocuklarıyla oynuyordu. Veletler 2-3 yaşlarındalar, inanmayacaksınız ama ikisinde de yetenek süper!15-16 yıl sonraki futbolcularımız hayırlı olsun şimdiden.
 
Üst Alt