Galatasaray Transfer Bütçesini Belirledi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Transfer Bütçesini Belirledi

Sezon başında 9 yeni oyuncu kadrosuna katan Galatasaray'ı ara transfer döneminde de hareketli günler bekliyor.

Transfer sezonunun şampiyonu olan G.Saray'ı ocak ayında da hareketli günler bekliyor. Geçtiğimiz sezonun kötü izlerini silmek ve yepyeni bir takım kurmak için kolları sıvayan Teknik Direktör Fatih Terim, ara transferde yönetimden 4 oyuncu takviyesi daha talep etti.

Sezon başında Muslera, Ujfalusi, Elmander, Riera, Eboue, Melo, Selçuk, Ceyhun ve Sercan'ı yüksek maliyetlerle kadrosuna katan G.Saray'ın ara transfer döneminde kadroya katacağı 4 yeni isim için en az 20 milyon euroluk bütçe ayırdığı ifade edildi.

Teknik Direktör Fatih Terim'in yönetimle yaptığı görüşmede isimlerden çok mevkiiler konusunda görüş bildirdiği ve transferi düşünülen oyuncuların maliyetinin yükselmemesi için gizli tutulduğu öğrenildi.

FORVET OLMAZSA OLMAZ

Göreve geldiği ilk günden itibaren forvete takviye yapılmasını isteyen Fatih Terim, golcü konusunun ara transfer döneminde çözülmesini istedi. Bu talebe olumlu bakan yönetim, ocak ayında Berbatov ve Pavlyuchenko başta olmak üzere bir golcüyü kesin olarak takıma katacak. Sarı-kırmızılı yönetim, santrfor probleminin çözülmesinin ardından Selçuk'la Melo'nun yanında oynayacak, hücuma yönelik takımı ileriye taşıyabilecek süper bir yıldızın transferini hedefliyor.

Ayrıca Riera ve Kazım'ı şu an için yeterli bulmayan Terim, yönetimden hücum yönü güçlü, adam eksiltebilen bir kanat oyuncusunun yanı sıra savunmanın solunda Hakan Balta'ya alternatif olabilecek bir futbolcunun transferini talep etti.

Sporx # Türkiye

Cevap: Galatasaray transfer bütçesini belirledi

haber doğru ise tespitler çok doğru süper demiyorum iyi oyuncular alınsa bile yeter bu leş lige

Sarı-kırmızılı yönetim, santrfor probleminin çözülmesinin ardından Selçuk'la Melo'nun yanında oynayacak, hücuma yönelik takımı ileriye taşıyabilecek süper bir yıldızın transferini hedefliyor.

Ayrıca Riera ve Kazım'ı şu an için yeterli bulmayan Terim, yönetimden hücum yönü güçlü, adam eksiltebilen bir kanat oyuncusunun yanı sıra savunmanın solunda Hakan Balta'ya alternatif olabilecek bir futbolcunun transferini talep etti.

Cevap: Galatasaray transfer bütçesini belirledi

tespitler herkesin kabul edeceği türden.

dilerim gerçekten de böyledir.

Cevap: Galatasaray Transfer Bütçesini Belirledi

bu duzenbaz lige bu transfer ucretleri cok baba.. ama sanki yaziyi taraftar yazmis gibi.. hersey 4-4 luk eksik olan yerler resmen belirtilmis.. berbatovun yerine pavluchenko tercihimdir o olmazsa.. elmanderin yanina Defoe kebap olur..

Ardadan gelen para harcanmamıştı zaten,15m nin altındaki hiçbir bütçe kabul edilemez.

Bütçemiz çok iyi gerçekten.İnşAllah alacağımız oyuncularda kendilerine verilecek paralara değecek türdendir.:eek:

mevkiiler cok dogru secilmis:

Forvet: Berbatov

Orta Saha: Rosicky

Kanat: Grosicky

Sol Bek: Aurelio

Çocuğun biri cimri babasından 500 lira harçlık ister.

Baba "Ne 400 lira mı? Ne yapacaksın 300 lirayı,200 lira neyine yetmiyor?Al sana 100 lira" deyip çocuğa 50 lira uzatır.

İşte bizim transfer politikamız.

mevkiiler cok dogru secilmis:

Forvet: Berbatov

Orta Saha: Rosicky

Kanat: Grosicky

Sol Bek: Aurelio

spikerleri duyar gibiyim..

Rosicky den Grosickye.. Goriscky nefis calimlar.. Rosickye tekrar.. Rosickyden PodolskiyE ara pas.. muthis bi kombinasyon ve gooolllllll imza.. Rosicky, Grosicky ve Podolski..

not. Rosicky gelmesin, sevmiyorum..

Sol bek, Kanat, Forvet, Ofansif orta saha hepsi yerinde tespitler, umarım haber sallama haber değildir. Bu bölgelere iyi transferler yapılırsa çok iyi takım olabiliriz.

Çok bir şey harcamaya gerek yok, sadece AMC alsınlar pahalıya o da en fazla 4 M € filan olsun.

Sayisinida ögrenmisler 4 taneymis!Hay masallah,bu gazetecilerle iftihar ediyorum!

GSTV'de az önce Ayhan'ı antrenman yaparken izledim .Çocuklarıyla oynuyordu. Veletler 2-3 yaşlarındalar, inanmayacaksınız ama ikisinde de yetenek süper!15-16 yıl sonraki futbolcularımız hayırlı olsun şimdiden.

Üst Alt