Galatasaray, Transferde Hız Kesmiyor! İşte 5. Uçağın Yolcuları! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Transferde Hız Kesmiyor! İşte 5. Uçağın Yolcuları!

galatasaray-logo-ooo-1.jpg

Sarı kırmızılılar, stoper mevkii için daha önce de kiralık olarak kadrosuna kattığı Jason Denayer üzerinde duruyor.

Galatasaray, 22 yaşındaki genç futbolcu için 2020 yılına kadar sözleşmesinin olduğu İngiliz kulübü Manchester City'ye teklifte bulundu.

Sarı kırmızılılar İngiliz kulübünden yanıt beklerken, Denayer için Medipol Başakşehir'in de devrede olduğu ve bir teklifte bulunduğu öğrenildi.

Galatasaray sağ kanada yapacağı transferde ise Sofiane Feghouli görüşmelerinde sona geldi.

2-3 haftadır yoğun bir şekilde Cezayirli futbolcuyla görüşen Galatasaray, yıldız kanat oyuncusunun kulübü West Ham United'ı ikna etti. Oyuncuyla yapılan pazarlıklarda ise artık çok ufak pürüzler kaldı. Aradaki ücret farkının hafta içinde çözülmesi bekleniyor.

Bu arada Sinan Gümüş sarı kırmızılı takımdan ayrılmaya yaklaşıyor. Benfica'nın yanı sıra bir kulübün daha Sinan için devrede olduğu ve durumunun gelecek hafta netleşeceği öğrenildi.

beIN Sports

Denayer bizdeyken cok kötü oynadi stoperde, ama bana kalirsa yetenekli bir futbolcu. Maicon gibi agir bir stoperin yaninda yer bulabilir. Ahmet Calik´a kanim isinmadi, kanimca birde Maicon ile de iyi ikili olamazlar. Ahmet fena stoper degil, ama hem biraz güresci yapisi var, hemde cabuk degil. Yani Ahmet hem teknik olarak cok becerikli degil, hemde ayni Maicon gibi agirligi var. Böyle bir stoper hatti ile, takimi ileri cektigimiz an cok fazla tehdit olustururz.

Denayer´in cok hizli olmasi, ve teknigin iyi olmasi, Maicon acisindan cok iyi bir partner olusturabilir.

Serdar Aziz bana göre en saglam stoperimiz, ama güvenemeyiz ona. Denayer´i kiralamak zeki bir hamle olabilir. Ikinci stopere yüklü girmek ise, büyük hata olur.

Ozan Kabak opsiyonu var, ama Tudor genc oyuncu oynatmayacak bence.

Son düzenleme:
ben bu transfer hizini anlamadim, bjk ve fbde 4,5 oyuncu aldi. Eksikleri en cok olan takimda biziz, ne ucaklarmis anlamadim.

Genelde sadece haberlere bakmak için giriyorum foruma ama maicon yanına Dany gibi bir oyuncu alınması gerekir tabi ilk geldiği seneden bahsediyorum Serdar çabuk bir oyuncu değil sol bek böyle giderse orayı kapatabilecek çabuk bir stoper şart dyaner o açığı kapatabilecek bir isim değil ..

Üst Alt