Galatasaray, Trezeguet'i Resmen İstedi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Trezeguet'i Resmen İstedi!

Ribery'e, Robben'e bonservissiz yıllık 5 milyon euro verelim deyince sinir krizi geçirenler, şu çakma trezeguet'eye 5 milyon bonservis verip en aşağı 2.5 milyon euro maaş vermeye razı...Gerçekten çok ilginç...Bir yanda dünya yıldızı bir kanat toplam 5 milyon euro bir yandan çakma çingen kanat 7.5 milyon euro maliyet...Biri sana sınıf atlatacak diğeri amrabat-dirar etkisi bırakacak :)

Ben Trezeguet diye ölüp biten biri değilim burada forumda bilen bilir genelde böyle transferlere karşıyım ama bu konuda ilginç olan onların değil senin olduğunu düşünüyorum.

Allah aşkına 34-35 yaşında adama 5 Milyon vermeyi mübah görüp insanların genç adamı istemesini yanlış görmek asıl ilginç olan değil mi.

Ölü yatırım adamlarım son durağı seninkisi diğerinde ise para kazanma ihtimalin var iyi performans sergilerse genç oyuncu.

Bak tekrar yazayım ben Trezeguet yi almalıyız diye yanıp tutuşan birisi değilim, tekrardan yazayım da bana vay sen nasıl Trezeguet yi istersin gibi ithamlarla gelme sonra. Bazen okuduğunu anlamadığını düşünüyorum zira geçen Sabri nin geri dönme hususuna açılmış konuda Sabri hakkında konuşuyorum gelip evet Semih geri gelmemeli diyorsun.

sent via GSC

İstemiyor baskanlari. Direk 5 Mio cash diyorlar

Treze genc oyuncu + Evinde Yildiz birisi.
Boyle oyuncular dan hic birzaman eksi yapmazsin
Kesin istiyorsa Terim bir an önce haletmeleri lazım olumlu yada olumsuz, böyle sürekli gündeme gelmesi sıkıntı oluyor. Ama 3,5 - 4 e biter bu iş bizimkiler iyi bir şekilde kontak kurarsa bunlarla. Olmayacak iş değil yani.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Anlamayacak ne var? Kardeş varsa 5'in ver koy masaya al adamı yoksa kadronda istemediğin topçuları bana iteleyip paradan kısmaya çalışma demiş açık açık.

Ribery'e, Robben'e bonservissiz yıllık 5 milyon euro verelim deyince sinir krizi geçirenler, şu çakma trezeguet'eye 5 milyon bonservis verip en aşağı 2.5 milyon euro maaş vermeye razı...Gerçekten çok ilginç...Bir yanda dünya yıldızı bir kanat toplam 5 milyon euro bir yandan çakma çingen kanat 7.5 milyon euro maliyet...Biri sana sınıf atlatacak diğeri amrabat-dirar etkisi bırakacak :)

36 yaşında ki performansı dibe vurmuş Ribery ile, 34 yaşında ki sakatlıktan en az 20 maç kaçıran Robben'e o paraları gömmek skandal olur.

Trezeguet alınsın diye demiyorum. Ama bizim bir sonra ki kulübe daha yüksek bonservis ile satabileceğimiz oyunculara ihtiyacımız var.

Rodrigues tarzı transferler yapmak zorundayız. Aksi halde batıyoruz.

Reel getirisini derin düşünürek; 3M+2 çöp = Trez hesabı demek aslında ,
2 çöpün yıllık 3M+ ödemesinden yırtıp verilen nakiti fazlasıyla aynı sene yerine koymak; yada, trezin yıllığı ödendikden sonra geriye de çıtır kalması demek...

Üst Alt