Galatasaray tribününde üzücü olay - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray tribününde üzücü olay

Cevap: Taraftar tribünden düştü!

Öncelikle geçmiş olsun. İnşallah tehlikeyi atlatır. Ama değişik birşeylerin olduğu belliydi ankaragücü korner kullanırken.

Cevap: Taraftar tribünden düştü!

Beşiktaş taraftarıymış ve Beşiktaş diye bağırmış dövülerek aşağı atılmış orda bulunan arkadaştan öğrendim.

Cevap: Galatasaray tribününde üzücü olay

Dövülerek atılmak gibi birşey yok, bariz kendini bıraktı aşağıya.

Kafasında kırık varmış, ki zaten o şekilde oradan kendini atanın beyninde birşey vardır.

Hayati tehlikesi yokmuş.

Tribünden aşağı attılar!

Turkcell Süper Lig'in 25. haftasında Galatasaray ile Ankaragücü arasında oynanan mücadele sonrası tribünde olay çıktı, Beşiktaşlı olduğu iddia edilen bir taraftar tribünden aşağı atıldı.

Alınan bilgiye göre alkollü olduğu iddia edilen bir şahıs, Galatasaray tribününde Beşiktaş lehine tezahürat yapmaya başladı. Galatasaraylı taraftarların duruma müdahale etmesiyle yaşanan arbede sırasında alkollü şahıs, kapalı tribünün üst katından aşağıya düştü. İlk müdehalesi olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan şahıs, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Öte yandan Haldun Üstünel'in bilgi almak için olay yerine geldiği ve durumu kontrol ettiği öğrenildi.

MYNET SPOR

Cevap: Tribünden aşağı attılar!

Durumu agırmıs Şişede durdugu gibi durmuyor işte icmesini bilmiosan icme bizimkilerde b.kunu cıkarmıslar adam atılırmı lan assagıya:eek:mg:

İyi en azından Gecmiş olsun.

Onca güzel seye gölge düşürülücekti az kalsın

Valaha inönude bızıde dovuyolardı Kapalıda arkadasa uydum mac ızlıyım dedım.Besıktaş gol yedi etrafımdakı bıkac kısı kıllandı ama zar zor kurtardım....

gercekten bizim taraftar mi atmis bunu yoksa kendimi dusmus bizim taraftar atmissa cok yanlis yapmislar bjkli olabilir kavga da olur ama asagiya niye atiyorsunuz gecmis olsun isallah bisey olmaz simdi pfdk bize ceza verirse de tam nanayi yeriz

Üst Alt