Galatasaray Türkiye League of Legends Şampiyonluk Liginde! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Türkiye League of Legends Şampiyonluk Liginde!

en azından 5 ban pick den birisi ekko olacak 1 ban pick kazanç sağladık :D

bu arada takımın vizyonunu adc mizden görebiliriz yani bir şey beklemeyin
48398010_2026784067410286_8724954327833116672_n.jpg

Akademi kadrosunu gördünmü as kadrodan daha iyi diyorlar

Gesendet von iPhone 8 Plus mit Tapatalk Pro

gördüm :D top lane olarak fazla fark yok 2 oyuncu arasında diğer laneler henüz çok genç olduğu için fark var cognac mental koç olarak gelmiş galiba büyük ihtimal arada oynar akademi kadrosunda bir kaç maç

ilk hedeflenen kadro şampiyonluk seviyesi deniliyorsa büyük ihtimal mid naru idi ormancı trick-kikis seviyesi bir oyuncuydu sup ise yabancıydı diye düşünüyorum ama ya anlaşamadılar ya da paramız yetmedi naru gelmeyince bu sezon kadroyu düşük kurmuşlar PO yapar bu takım ama o kadar yani yarı final yapamaz yaparsalar başarı sayarım

Bizden kötü kadroları yazar mısın bilgin varsa?Ben sadece bizim takıma bakabildim.

Bursaspor Esports = Brolia-Anton-Zwyroo-PILTER?-(Farfetch((Auspexa)))
Dark Passage = Ragner-crystal-saulius-nikolasenpai-pbd
HWA Gaming =bunların kadro full genç hangisi iyi ise onları oynatırlar
Team Aurora =madly-mojito-korean kid -padden - wendelbo

bu 4 takımın kadrosu bizden kötü

en kötü 6. olmamız lazım eğer diğer 5 takımdan birini geçersek 5. olabiliriz.

Espor işine eğilmekte fayda var. Alınan adamlar kimler bilmiyorum lolle alakalı da çok bilgim yok ancak uzak olmayan bir gelecekte pek çok klasik spor müsabakasının yerini alacak espor turnuvaları, burası net. Bildiğim örnekten gidersem dota 2'nin senede bir kez düzenlenen "the international" şampiyonasının 26 milyon dolarlık bir havuzu vardı. Bu en büyüğü tabii sene içinde düzenlenen majorların ödül havuzu da 1-2 milyon arasında. The international sadece 8 senelik bir turnuva. Örneğin yirmincisinin diğer sporların çoğunu hem ödül hem de izleyici olarak geride bırakacağı aşikar. Uzak Doğu'da da inanılmaz bir ilgi var örneğin futbol-baskete kıyasla.

Üst Alt