Galatasaray turuncu Kewell forması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray turuncu Kewell forması!

Arkadaşlar

B_fbfd65f57ade71a75ce802f8e0749f37.jpg

Şu formadan arıyorum yardımlarınızı bekliyorum :) .

Cevap: Galatasaray turuncu Kewell forması!

Koleksiyon yapmasam verirdim kardeşim, fakat öyle bir niyete girdim ki babam istese verecek durumda değilim.

Ama şöyle bir öneri yapabilirim ;

Sahibinden ve Gitti Gidiyor'da bir sürü böyle forma satanlar var. + Adidas mağazalarında da (özellikle outlet) böyle geçmiş sezon formaları oluyor.Arkasına yazdırabilirsin.Sene içinde siyah da kullandık yazı rengi olarak, sıkıntı olmaz bence.

Koleksiyon yapmasam verirdim kardeşim, fakat öyle bir niyete girdim ki babam istese verecek durumda değilim.

Ama şöyle bir öneri yapabilirim ;

Sahibinden ve Gitti Gidiyor'da bir sürü böyle forma satanlar var. + Adidas mağazalarında da (özellikle outlet) böyle geçmiş sezon formaları oluyor.Arkasına yazdırabilirsin.Sene içinde siyah da kullandık yazı rengi olarak, sıkıntı olmaz bence.

O sahibinden ve gitti gidiyorda buldumda orjinal değiller birde Adidas felan Edirnede zor bulmam .

Bende bu formanın Kewell tarafından imzalanmısı var. Parayla pulla elimden kimse alamaz. Ancak 2001 ve önceki formalarla takas ederim :ka23:

Bir ara forma kolleksyonu mu forum ahalisine göstermek isterim.

Bende bu formanın Kewell tarafından imzalanmısı var. Parayla pulla elimden kimse alamaz. Ancak 2001 ve önceki formalarla takas ederim :ka23:

Bir ara forma kolleksyonu mu forum ahalisine göstermek isterim.

Bende forma koleksiyonu yapıyorum ve ilk olarak 2002-2003 sezonu ile başladım.Her senenin en az bir formasını alıp o senenin bitiminde paketleyip koyuyorum.Torunlarıma miras bırakacağım en güzel şey.

Bu arada Caner;

Ben burada rastlarsam eğer, sana alıp kargo ile göndereceğim lan.Bana beden söyle.

Bende forma koleksiyonu yapıyorum ve ilk olarak 2002-2003 sezonu ile başladım.Her senenin en az bir formasını alıp o senenin bitiminde paketleyip koyuyorum.Torunlarıma miras bırakacağım en güzel şey.

Bu arada Caner;

Ben burada rastlarsam eğer, sana alıp kargo ile göndereceğim lan.Bana beden söyle.

Medium :D

Paypal hesabi ac ve Ebay'e uye ol. Bir dk ama bu pahali alma bunu. Gecen daha ucuz gormustum.

1 ay önce falan Merter outlet mağazasından kardeşime aldırdım. 20 TL fiyatı vardı. Arkasında yazı yok. Aslında bu formayı sarı-turuncu-kırmızı geçişli harika bir dizaynla yeniden üretseler mükemmel olurdu.

1 ay önce falan Merter outlet mağazasından kardeşime aldırdım. 20 TL fiyatı vardı. Arkasında yazı yok. Aslında bu formayı sarı-turuncu-kırmızı geçişli harika bir dizaynla yeniden üretseler mükemmel olurdu.

Arkasında yazı olması önemli değil hele bi alayımda yazı işi kolay :)

birde kesinlikle buna yakın bir forma daha uretmemiz lazım

GALATASARAY Adidas Orange | eBay

Burda sürüyle var.

Paypal yada havale olarak ödeyebilirsin.

Türkiyeye yolluyorlarmi ve hangi fiyata yolluyorlar onu bilmiyorum.

Ama onuda sorabilirsin.

Benim üyeligim var dil konusundada yardimci olurum.

Üst Alt