Galatasaray TV Digiturk'te Şifresiz Yayına Başladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray TV Digiturk'te Şifresiz Yayına Başladı

Cevap: Galatasaray TV Şifresiz Yayına Başlıyor

Ya hayret birsey arkadas. Millet istiyor ki aninda hersey ayarlansin, Türksat'a gecilsin. Bu isler öyle kolay degil beyler.

Sabirli olun, kademe kademe sifresiz Türksat yayinina gecilecek. Hersey aninda olmaz.

Tebrikler yönetim. Ilk adim atilmis oldu!!!

AP nin pislikleri temizleniyor herşey zamanla sabırlı olun bu adam yerine helvacıyımı görmek istiyordunuz orda ?

Haberi resmi sitede ana sayfada gördüğümde sevinçten çığlık attım."Allahım ne olur dijitürkte değil türksatta izleyelim" dedim içimden.Ama sonra asıl haberi okudum.Yine izleyemeyeceğim:(

Bu konuda başkanımıza çok güvenmişdim.FB TV yeni frekansa geçdi bizim kanal türksatta bile değil.

Galiba artık önemli olan takımın başarısı deyip üzülmeyi bırakmak lazım.Takım başarılı olsun da ben "tarafsız" kanal NTV Spora bakmaya razıyım:(

ben 1 temmuz sadece D:T de haberini biliordum agustos basındada türksatta olacak diye bilğim vardı inş. gerceklerşir tek temennnimiz bu yönde

Biraz sabırlı olmak lazım.Türksat'a geçmek için Digitürk'ün de rızası lazım.

iyide nereye kadar 3 yıldır yüzünü göremedik kanalımızn yazıklar olsunnnnn :d

Digitürk anlaşmasını bozmak ciddi maddiyat gerektirir. GS TV çalışanlarının yol ve yemek masraflarını, kamera vs lojistik desteği Digitürk platformu sağlıyor. Kulüp bu darboğazda ona kaynak ayıramaz. 1-2 yıl sonra belki Türksat'a geçirebilirler.

Onu bunu bilmem, en büyük rakibin 5 senedir aralıksız 24 saattir karasal her evde yayın veriyor. Onların ki masraf değil mi?

evinizde çocuklar

televizyon karşısına dizilmiş oturuyorlar..

karşısında ezik tv yi görüyor

24 saat marşlarını izliyorlar.

o çocuk aklından geçiriyor..

bizimde bir şifresiz kanalımız olsa

bizimde türksatta yayınımız olsa..

ünal başkan neden bizim kanalımız şifresiz değil

neden biz de yok diyor.. :(

çok güldüm yaa:D

Yalçın Dümer

çabaladım bağırdım gereginde ağır sözler söyledim gidip rica ettim başkanından herkese gs tv şifresiz olsun diye nihayet oldu ama bir teşekkür yok .

:asd::asd::asd:Yalçın dümer yaptırmış rica etmiş dagılalım beyler

veliyigit Veli Yigit

internet yayını hakkında fikrim ve bilgim yok

27 Jun Favorite Retweet Reply »

veliyigit Veli Yigit

Size şunun garantisini verebilirim; çalışan arkadaşlarımızın hepsi gece-gündüz elinden gelen gayreti göstereceklerdir

27 Jun Favorite Retweet Reply » veliyigit Veli Yigit

5 milyona yakın hane bu rakam. Birey sayısına baktığımızda 20 milyona yakın kişi izleyecek

veliyigit Veli Yigit

50bine yakın üyeye yayın yaparken, şimdi 5 milyona yakın üyeye yayın yapılacak

veliyigit Veli Yigit

Arkadaşlar şimdilik sadece Digiturk'te şifresiz olacağız. Devamı hakkında bilgi sahibi değilim ama çok önemli gelişme

veliyigit Veli Yigit

Cuma'dan itibaren GS TV şifresiz...

En azından internet yayını da şifresiz yapılırsa iyi olur ama çok sağlam bir sistem kurulması gerek.

internettn öte sadece TÜRKSAT olacak ben bunu bilir bunu sölerim Türksatta bir çok yereL kanal var onlar nasıl yayın yapıor merak konusu işte .. . .

Üst Alt