Galatasaray TV Digiturk'te Şifresiz Yayına Başladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray TV Digiturk'te Şifresiz Yayına Başladı

Galatasaray Spor Kulübü Resmi Televizyon Kanalı Galatasaray TV, 1 Temmuz 2011 tarihinden itibaren Digitürk Platformu üzerinden şifresiz yayına geçiyor.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Digiturk Genel Müdürü Ertan Özerdem, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Doğan ve Galatasaray Pazarlama AŞ Genel Müdürü Hakan Aydınol’un bugün gerçekleştirdikleri toplantı neticesinde Galatasaray TV’nin 1 Temmuz 2011 tarihinden itibaren şifresiz yayına geçmesi konusunda mutabakata varılmıştır.

Galatasaray’a dair birçok özel ayrıntıyı Galatasaraylı taraftarlara ulaştıran Galatasaray TV, 1 Temmuz 2011 tarihinden itibaren daha geniş kitlelere ulaşarak yayın hayatını sürdürecektir.

Tüm taraftarlarımıza ve kamuoyuna duyurulur.

Galatasaray TV Şifresiz Yayına Başlıyor - 27.06.2011 17:42 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

Cevap: Galatasaray TV Şifresiz Yayına Başlıyor

Digitürkü olan gider paketide alır zaten çok saçma :ays:

:ays:çok sevindim

şifresiz yayına geçiyor diyo da digiturk şifreli ne iş ?

Digitürk'te kalacaksa bir önemi yok. Uyduya geçmesi lazım. Ezik tv gibi yayın yapmak çok zor değildir. Amatör branşlarımızın maçını takip etmek istiyorum.

Ortada bir kelime oyunu var. Sifresiz falan olmayacak, Digitürk Eutelsat 7° üyeligi olan para ödemeden izleyebilecek sadece.

Ha deyince olmuyor demek ki. Ben yakın zamanda Uydu'da da şifresiz yayına geçeceğini öngörüyorum.

ben sevindim hiç yoktan iyidir ama sifresiz olsa daha iyi olur taraftarlara güvenilir bi kaynak gerekiyor çünkü

Ortada şifresiz yayın fln yok. Kandırmasınlar milleti. Ay da 5 TL'yi 15 yaşında lise öğrencisi de verirdi. Önemli olan sorun Digitürk'de olmasıydı. Ayda 50-100TL verecek çoğu kişinin gücü yok. Lafa gelince Türkiye'nin en iyi takımıyız demeyi biliyorlar. Fenerbahçe bile 5-6 senedir karasal yayında Kablo TV'de her evde, her yerde var. Adamlar 24 saat marşlarını çalıyor, reklamlarını yapıyor. 5-12 yaşında ki çocukların bile aklına çeliyorlar bu yayınla evde bedava sonuçta, çocuk ben neden Galatasaray'ı tutayım, bak Fenerbahçe'nin TV'si bile var diyip takım değiştiriyor. Canlı şahit olduğum olaylar.

Kısaca tam bir fiyasko yine.

Bunun sözleşmesi var arkadaşlar öyle ha deyince uydudan izlenemiyor.Adnan Polat yönetimi sağolsun zamanında digitürkle sözleşme yapmıştır gstv x yıllığına sadece digitürkten izlenebilir diye.Hal böyle olunca Ünal Aysal napsın adamın elinden sadece digitürkteki şifreyi kaldırmak geliyor.Emin olun sözleşme bitince uydudan da yayın yaparız.

Ortada şifresiz yayın fln yok. Kandırmasınlar milleti. Ay da 5 TL'yi 15 yaşında lise öğrencisi de verirdi. Önemli olan sorun Digitürk'de olmasıydı. Ayda 50-100TL verecek çoğu kişinin gücü yok. Lafa gelince Türkiye'nin en iyi takımıyız demeyi biliyorlar. Fenerbahçe bile 5-6 senedir karasal yayında Kablo TV'de her evde, her yerde var. Adamlar 24 saat marşlarını çalıyor, reklamlarını yapıyor. 5-12 yaşında ki çocukların bile aklına çeliyorlar bu yayınla evde bedava sonuçta, çocuk ben neden Galatasaray'ı tutayım, bak Fenerbahçe'nin TV'si bile var diyip takım değiştiriyor. Canlı şahit olduğum olaylar.

Bunu yazarken ciddi oldugunu düşünmek istemiyorum Emre.

evinizde çocuklar

televizyon karşısına dizilmiş oturuyorlar..

karşısında ezik tv yi görüyor

24 saat marşlarını izliyorlar.

o çocuk aklından geçiriyor..

bizimde bir şifresiz kanalımız olsa

bizimde türksatta yayınımız olsa..

ünal başkan neden bizim kanalımız şifresiz değil

neden biz de yok diyor.. :(

Üst Alt