Galatasaray Tv Digitürk'te - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tv Digitürk'te

Cevap: GS TV DIGITURK 'e giriyor!

Kaliteli bir yayın olması açısından iyi ama sadece digiturkü olanların izleyebilmesi çok kötü oldu.

Valla kabloluda da gitti bilmiyorum ne olacak şu an kabloluda fbtv ve bjktv yer alıyor umarım Gstv de yakın zamanda gelir bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

bu fbtv de dıjıturkte yayın yapıyo ama onlar uydudanda ızlenıyor bızım kanalımız ızlenmıyor nasıl ıs anlamadım bılgısı olan varsa paylassın

volkan kardeşim önceki sayfalrda defalarca yazdık biz digiturkle anlaşma imzaladık sadce digiden olacağız diginin bizden tek kazancı kutu satmak gs tv üzerinden bunun içinde diğer platformlarda yokuz

bu fbtv de dıjıturkte yayın yapıyo ama onlar uydudanda ızlenıyor bızım kanalımız ızlenmıyor nasıl ıs anlamadım bılgısı olan varsa paylassın

fbtv de yapıyor ama onlar kendi duzenleriyle kendi ayaklarıya kendi ekipleriyle bu kanalı kurdu hic bir seye digiturk ve dsmart karısmadı.. Biz kanalı maddi sıkıntılar yuzunden hayata gecirememiştik bu zamanlarda dsmart yani Doğan Holding GSTV yi kurdu ama o GSTV nin GS ile bir baglantısı yok gibiydi. Simdi Digiturk e Gecerek kendi ayaklarımızla kendi ekibimizle bu yola devam ediyoruz. Aslında Bunu en bastan yapmamız gerekiyordu ama işte dediğim gibi maddi sıkıntılardan dolayı fbtv den bile önce bu kanalı acacakken onlardan sonra actık. Dsmart GSTV calısanların ucretlerini Dogan Holding oduyordu. Simdi GSTV yonetimi oduyecek ve 1,5 yıl sonra Diğer Platformlara gecicez hic merak etmeyin..

Cevap: Galatasaray Tv Digitürk'te

Kanal belli bir düzene girdi, bazı programlarla sponsor anlaşması yapıldı şuan herşey gayet iyi gidiyor. 1,5 sene civarı Türksat'a dönebilme ihtimalimiz de varmış.

Üst Alt